crosssearch

Velký okruh Myanmarem

Poznávací zájezdy, Myanmar (Barma)

Celodenní prohlídka Yangonu s návštěvou největší světové zlaté pagody Shwedagon, dále sochy ležícího Buddhy v klášteře Chaukhtatgyi, pagody Sule a parku Maha Bandoola s pomníkem nezávislosti. Nocleh v Yangonu.

Konečná cena za osobu od: 85 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. DEN ODLET Z PRAHY

Sraz na letišti Praha - Ruzyně 1,5 hod. před odletem. Odlet do Yangonu.

2. DEN PŘÍLET DO YANGONU

Přílet do Yangonu, transfer do hotelu, nocleh.

3. DEN YANGON

Snídaně. Celodenní prohlídka Yangonu s návštěvou největší světové zlaté pagody Shwedagon, dále sochy ležícího Buddhy v klášteře Chaukhtatgyi, pagody Sule a parku Maha Bandoola s pomníkem nezávislosti. Nocleh v Yangonu.

4. DEN YANGON - BAGO - KYAIKTIYO

Snídaně. Výlet do Kyaiktiyo, světoznámý pozlacený posvátný viklan, opředený mnoha pověstmi. Cestou návštěva historického města Bago s prohlídkou pagody Shwemawdaw a ležícího Buddhy v Shwethalyaung. Nocleh v Kyaiktiyo.

5. DEN KYAIKTIYO - YANGON

Snídaně. Návrat do Yangonu, volno k návštěvě trhu Bogyoke Aung San. Večer odjezd na vlakové nádraží a přejezd lehátkovým vozem do města Mandalaye. Nocleh.

6. DEN MANDALAY

Příjezd do města v dopoledních hodinách, transfer do hotelu, ubytování a snídaně. Prohlídka pagody Mahamuni s jednou z nejuctívanějších barmských soch Buddhy a řemeslných dílen zlatotepců a hedvábníků. Dále prohlídka kláštera Shwenandaw s pozoruhodnými dřevořezbami, pagody Kuthodaw, jenž je známa jako největší kniha na světě s kamennými deskami, na nichž je zapsán celý buddhistický kánon. Večer vyjížďka na vrcholek Mandalay Hill s panoramatickým pohledem na řeku Iravádí. Nocleh v Mandalaji.

7. DEN MANDALAY - AMARAPURA - INWA

Snídaně. Odjezd do starodávného města Amarapura jižně od Mandalaje s návštěvou kláštera Bagaya s proslulou sbírkou Buddhových soch, kláštera Maha Gandayon a dřevěného mostu o délce 1200 metrů v U Beinu. Pokračování do Inwy, prohlídka historického centra ze stylových ko?ských povozů. Dále prohlídka cihlového kláštera Mainu a staré varty. Nocleh v Mandalaji.

8. DEN MANDALAY - BAGAN

Snídaně. Plavba po řece Iravádí. Odpoledne příjezd do Baganu - jedné z nejvýznamnějších buddhistických památek světa, kde se nacházejí více jak dvě tisícovky pagod a chrámů. Nocleh v Baganu.

9. DEN BAGAN

Snídaně, celodenní prohlídka nejkrásnějších chrámů a pagod v této oblasti. Návštěva pagody Shwezigon, jeskyně Kyansittha Umin, chrámu Mabuna, chrámu Thathuinnyu a chrámu Dhammayangui. Večer výhled na západ slunce z pagody Shwesandaw. Nocleh v Baganu.

10. DEN BAGAN

Snídaně, individuální program. Možnost další prohlídky desítek a stovek chrámů v blízkém okolí, meditace, odpočinek na břehu řeky. Nocleh v Baganu.

11. DEN BAGAN - MOUNT POPA - KALAW

Snídaně, transfer klimatizovaným minibusem do Kalaw, cestou zastávka u vulkanického suku ve svahu Mount Popa, jehož vrcholek je uctíván jako příbytek tradičních duchů, a je ozdoben pozoruhodnou skrumáží chrámů, pagod a svatyní. Pokračování scénickou krajinou do Kalaw. Nocleh.

12. DEN KALAW - PINDAYA

Snídaně. Pohodlný trekking panenskou horskou přírodou Palaungské vrchoviny, ubytování v horské folklórní vsi u Pindayi.

13. DEN PINDAYA - INLE LAKE

Snídaně, návštěva Jeskyně tisíce Buddhů, odpoledne odjezd k jezeru Inle. Nocleh.

14. DEN INDEIN

Snídaně. Odjezd lodí do Indeinu, návštěva horského kmene Pao. Prohlídka pagody v Indeinu a místního tržiště. Po návratu k jezeru návštěva kláštera Nga Phe Kyaung. Nocleh u jezera.

15. DEN INLE LAKE - YANGON

Snídaně. Ranní projížďka po jezeru, vyhlášeném svými scenériemi. Návštěva pagody Paungdaw Oo, a kláštera Ngaphechaung, plovoucích zahrad a rybářských vesniček. Odpoledne transfer na letiště, odlet do Yangonu. Nocleh v Yangonu.

16. DEN YANGON - BANGKOK - PRAHA

Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Bangkoku a odlet do Prahy.

CENA CESTY ZAHRNUJE

lety na trase Praha - Bangkok - Praha
lety na trase Bangkok - Yangon a Heho - Yangon - Bangkok
veškeré transfery na trase minibusy a program dle itineráře včetně vstupů
14 noclehů se snídaní v turistických hotelech
služby průvodce pořádající CK (min. 12 osob) a místního průvodce
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA CESTY NEZAHRNUJE

vstupní vízum do Myanmaru (1.500,- Kč + 1x foto + barevná fotokopie pasu)
turistickou odletovou taxu v Yangonu (cca 10,- USD)
fakultativní výlety

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000