crosssearch

Rangún Bago Bagan Mt. Popa Mandalay Pindaya Inle

Poznávací zájezdy, Myanmar (Barma)

Odlet Praha/Vídeň do Bangkoku a odtud 60min přelet do Rangúnu. Přílet do Rangúnu, transfer do hotelu 3*, prohlídka Rangúnu: pagoda Sule, Chaukhtatgyi a 2500 let stará mystická Shwedagon Pagoda z 11 tun čistého zlata a 4350 diamantů, návrat do hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: odlet Praha/Vídeň do Bangkoku a odtud 60min přelet do Rangúnu.

2. den: přílet do Rangúnu, transfer do hotelu 3*, prohlídka Rangúnu: pagoda Sule, Chaukhtatgyi a 2500 let stará mystická Shwedagon Pagoda z 11 tun čistého zlata a 4350 diamantů, návrat do hotelu.

3. den: snídaně, na cestě do Bago návštěva pagody Kyeik Pon s 28 m velkým Buddhou, klášter Kya Khat Wai, prohlídka památek v Bago: Shwemawdaw Pagody, Kanbawzadi Palace, Shwetharlaung Buddha, Maha Zedi, Mon Village, po cestě zpět do Rangúnu prohlídka válečného hřbitova Htauk Kyant.

4. den: snídaně, transfer na letiště k odletu do Baganu, transfer do hotelu 3*, návštěva Shwezigon Pagody, chrámů Annada a Thatbinnyu, odpoledne prohlídka typických výrobků u vesnice Myingabar, prohlídka chrámů Damayangyi a Pyitthagyi, návrat do hotelu.

5. den: snídaně, návštěva tržiště Nyaung-Oo, následný odjezd k vulkánu, výstup po 777 schodech na Mt. Popa, prohlídka chrámu, návrat do hotelu.

6. den: snídaně, transfer na letiště k odletu do Mandalay, odjezd do Amarapury k prohlídce mostu U Bein Teak a klášteru Mahagandayone, kde žije a studuje více než 1000 mnichů, ukázka výroby hedvábí, návštěva původního hlavního města Inwa, návštěva klášterů Maha Aungmye Bonzan a Bargayar, návštěva vesnic, přejezd do Sagaingu, prohlídka Khaung Mu Daw Pagody, návrat do hotelu.

7. den: snídaně, hodinová plavba do Mingunu, prohlídka Mingun Bell, Hsinbyume Pagody, návrat do Mandalay, prohlídka města: Mahamuni Pagoda, vyřezávaný klášter Shwenanadaw, Kuthodaw Pagoda a Mandalay Hill, ubytování hotelu 3*.

8. den: snídaně, transfer na letiště k odletu do Heho, odjezd kopcovitou krajinou rýžových polí do poklidného městečka Pindaya, návštěva jezera a jeskyní Pindaya, návštěva místních obyvatel, ukázka výroby papíru Shan, večer procházka podél 200 let starých stromů Banyan, ubytování v hotelu 3*.

9. den: snídaně, návštěva místního trhu, odjezd k jezeru Inle do Nyaungshwe, ubytování v hotelu 3*, prohlídka Phaung Daw Oo Pagody, plovoucích trhů a vesnic nabízejících typické ručně vyráběné výrobky, návrat do hotelu.

10. den: snídaně, výlet lodí po jezeře Inle, návštěva Inn Dein Pagody, návrat do hotelu, individuální volno.

11. den: snídaně, odjezd do Heho k odletu zpět do Rangúnu, návštěva národního muzea, Karaweik Royal Barge, trhu Bagyoke, čínské čtvrti a místního trhu, ubytování v hotelu 3*.

12. den: snídaně, individuální volno.

13. den: snídaně, transfer na letiště, odlet do Bangkoku a následně odlet do Prahy nebo Vídně.

14. den: přílet Praha/Vídeň.

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 2 osob.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000