crosssearch

Okruh Tajemná Barma

Poznávací zájezdy, Myanmar (Barma)

Obrázek není k dispozici

Myanmar - Yangon - Mandalay - Bagan

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Myanmar - Yangon - Mandalay - Bagan

Program zájezdu

1. DEN - PRAHA - RANGÚN - Odlet z Prahy do Rangúnu.

2. DEN - RANGÚN - Přílet do Rangúnu, transfer do hotelu.

3. DEN - RANGÚN - Prohlídka města Rangún - obrovský ležící Buddha (Chaukhtatkyi), Národní muzeum, jezero Kandawgyi a nejposvátnější buddhistický chrám v Myanmaru Shwedagon Pagoda. Návrat do hotelu.

4. DEN - RANGÚN - MANDALAY - Transfer na letiště, přelet do Mandalay. Prohlídka města - Mahamuni Pagoda, klášter Shwe Inbin, klášter Swenandaw (nejkrásnější zachovalý příklad tradiční barmské dřevěné architektury), Kuthodaw Pagoda a Mandalay Hill. Ubytování a nocleh v hotelu.

5. DEN - AMARAPURA - INWA - Prohlídka města Amarapura - klášter Mahagandayon, který slouží jako mnišská škola, a most U Bein Bridge. Poté prohlídka města Inwa, které bylo po čtyři století královským sídlem - naklánějící se rozhledna Ava a cihlový klášter Maha Aungmye Bonzan. Návrat do hotelu.

6. DEN - MANDALAY - PLAVBA LODÍ - BAGAN - V časných ranních hodinách odjezd z Mandalay na výlet lodí. Celodenní plavba po známé řece Ayeyarwady. Po příjezdu do Baganu transfer do hotelu, ubytování. V období nízkého stavu vody transfer letecky.

7. DEN - BAGAN - Prohlídka města Bagan, které je jedním z pravých divů Asie. Návštěva tržiště Nyaung Oo, nejvýznamnější baganské pagody - Shwezigon, Wetkyi-In-Gubyaukgyi, Ananda Pagoda a Nanda Ok Kayung. Odpoledne Dhammayangyi Pahto (nejkrásnější cihlová stavba v Baganu). Návrat do hotelu.

8. DEN - MT. POPA - BAGAN - V ranních hodinách odjezd k Mt. Popa s klášterem na vrcholu. Po cestě zpět do Baganu zastávka u plantáže produkující džus z palem. Odpoledne prohlídka města - chrám Nagayon, kde se nachází několik soch Buddhy, Abeyadana Pahto, Gubyankgyi a stupa požehnání Mingalazedi. Poté návštěva stupy Bupaya, která leží na pravém břehu řeky Aye yawady. Nalodění a plavba, v průběhu které uvidíte stupu Shwezigon. Návrat do hotelu.

9. DEN - NYANGU - YANGON - Transfer na letiště, přelet do města Yangon. Prohlídka známého tržiště Scott Market a čínské čtvrti. Poté návštěva pagody Botataung. Návrat do hotelu.

10. DEN - Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000