crosssearch

Zázraky Mexika - okruh tím pravým srdcem země

Poznávací zájezdy, Mexiko

Mexické pyramidy předkolumbovských indiánů, stříbrné doly, unikátní sukulentní flóra, mimořádný zážitek! - hejna tažných motýlů, monarchů stěhovavých. ,,Díra do země" - nejkrásnější propast na Zemi, jeskyně, koupání ve vodopádech.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

Mexické pyramidy předkolumbovských indiánů, stříbrné doly, unikátní sukulentní flóra, mimořádný zážitek! - hejna tažných motýlů, monarchů stěhovavých. ,,Díra do země" - nejkrásnější propast na Zemi, jeskyně, koupání ve vodopádech. Skvostná koloniální historická města i pulsující největší samostatné město světa Ciudad de México. Výstup ke kráteru sopky Xinantécatl (4680 m). Palírny tequily u Guadalajary, odkud tento nápoj pochází, festivaly a mariachi... Mexiko mimo vychozené turistické chodníčky, o to však opravdovější a neméně krásné.

Délka tras

letadlem 20 000 km, Minivanem / minibusem 2500 km, pěšky 3x 3-8 km (volitelně)

Počasí: vzduch 18-33 °C

Nástupní místo: Praha

V ceně je

letecká doprava včetně letištních tax a poplatků, Minivan / minibus případně veřejná doprava, metro v Mexico City, ubytování (hotely - dvoulůžkové s příslušenstvím), Vstupy do Národních Parků, český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000