crosssearch

Za Mayskou civilizací s možností prodloužení

Poznávací zájezdy, Mexiko

Cancun - Tulum - Chetumal - Palenque - Misol-Há - Campeche - Uxmal - Merida - Chichen Itzá - Cobá - Cancun

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet Z Prahy do Cancunu. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká transfer do osady Tulum ležící na břehu Karibského moře. Ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2.den:

Ráno navštívíte jedinečnou Mayskou památku – ruiny města Tulum rozprostírající se na pahorcích nad blankytně modrým mořem. Jistě neodoláte možnosti koupele na sněhově bílé pláži… Odpoledne odjezd do Chetumalu, města v těsné blízkosti hranic s Belize. Ubytování a nocleh.

3.den:

Dnes Vás čeká náročný celodenní přejezd vnitrozemím poloostrova Yucatán do Palenque. Zde po příjezdu ubytování a dle časových možností podvečerní návštěva mayského města Palenque.

4.den:

Časně ráno nejprve navštívíte krásné pralesní vodopády Misol-Há, a potom se již budete plně věnovat prohlídce jedinečného archeologického skvostu – mayského města Palenque obklopeného šťavnatým tropickým pralesem. Odpoledne následuje přesun do města Campeche, kde Vás čeká ubytování.

5.den:

Vrcholem dne bude dnes návštěva chrámového komplexu Uxmal. V odpoledních hodinách si pak ještě prohlédnete historické centrum starobylé Meridy, a nocleh Vás očekává ve slavném Chichen Itzá.

6.den:

Den zahájíte prohlídkou ruin slavného Chichen Itzá – bývalého hlavního města říše Mayů. Budete mít možnost výstupu na pyramidy, prohlédnete si proslulou obětní propast a Vaší pozornosti jistě neunikne ani observatoř, kde vznikl známý přesný mayský kalendář. Po poledni odjezd do Cobá – největšího dosud známého města Mayů, které je stále ještě z větší části skryto v neprostupném pralese. Odvážní mohou vystoupit na vrchol nejvyšší známé mayské pyramidy, odkud je uchvacující rozhled nad korunami pralesní vegetace… Večer příjezd do turistické metropole Cancunu a ubytování v hotelu ležícím přímo u sněhobílé pláže.

7.den:

Celodenní volno k relaxaci na sněhově bílé pláži a u hotelového bazénu. Fakultativně Vám nabízíme výlet lodí na ostrov Isla Mujeres (prohlídka ostrova, šnorchlování, relaxace, oběd…).

8.den:

Dopoledne volno k relaxaci, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy, event. prodloužený pobyt v Cancunu.

9.den:

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000