crosssearch

Yucatanské dobrodružství s relaxem u moře

Poznávací zájezdy, Mexiko

Cancún o Valladolid o Ek Balam o Merida o Celestun o Uxmal o Chichen Itza - Riviera Maya

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
přílet do Cancúnu transfer do hotelu na pláži, nocleh.

2. den:
 snídaně. Volno s koupáním na aklimatizaci. Nocleh.

3. den:
po snídani přejezd lodí na pohodový karibský ostrov Isla Mujeres. Den v karibském stylu - kavárny, obchůdky, odpočinek a samozřejmě koupání. Na kolech lze ostrov objet za pár hodin. Výborné mořské speciality v restauracích a fakultativně lze zajistit výlet s báječným šnorchlováním u korálových útesů. Večer návrat do Cancúnu. Nocleh.

4. den:
snídaně. Odjezd z Cancúnu do koloniálního města Valladolid, druhého největšího města státu Yucatán. Cestou osvěžující koupel v podzemní studni ,,cenote", které jsou přírodním unikátem poloostrova. Oběd a návštěva mayského města Ek Balam. Z hlavní pyramidy výhled na pyramidy v Chitzen Itza a Coba. Po prohlídce přejezd do Méridy, hlavního města Yucatánu, nocleh.

5. den:
snídaně a prohlídka centra města Mérida - katedrály, Plaza Grande, radnice s palácem, hlavní ulice Paseo de Montejo. Nebude chybět ani návštěva místního trhu. Následuje přejezd do biologické rezervace Río Celestún - nádherná laguna, kde hnízdí růžoví plameňáci a další vzácní živočichové. Projížďka lodí, při které bude možnost obdivovat faunu a flóru. Odpoledne přesun k pyramidám Uxmalu. Večer volno, nebo dle možnosti návštěva světelné a hudební show v archeologickém areálu Uxmal. Nocleh.

6. den:
snídaně. Následně prohlídka starodávného mayského města Uxmal, které představuje nejdokonalejší příklad Puucké, velmi dekorativní architektury. V archeologické zóně jistě zaujme strmá pyramida oválného půdorysu ,,Kouzelníka" a Palác jeptišek. Obvykle malé množství návštěvníků umožní prožít tuto lokalitu s patřičným klidem a grácií. Odpoledne přejezd k archeologické zóně Chichen Itza, nocleh.

7. den:
snídaně a prohlídka grandiózního Chichen Itza, jednoho z center mayské kultury a novodobého divu světa na poloostrově Yucatán. Pyramidy zasvěcené hlavním kmenovým bohům kukuřice a deště, hřiště na obřadní hru tzv. pelotu, observatoř, obětní studně, palác jeptišek a mnoho dalších staveb. Oběd a návrat ke Karibiku, ubytování ve vybraném hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000