crosssearch

To nejlepší z Yucatanského poloostrova

Poznávací zájezdy, Mexiko

Přílet do Cancúnu, poté ubytování v Cacúnu, ve 4* hotelu s all inclusive. Po snídani odjezd z Cancúnu do koloniálního města Valladolid, druhého největšího města státu Yucatán. Cestou osvěžující koupel v podzemní studni "cenote", které jsou přírodním unikátem poloostrova. Oběd...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Odlet z Prahy. Přílet do Cancúnu, poté ubytování v Cacúnu, ve 4* hotelu s all inclusive.

2.-3. den: Pobyt ve 4* hotelu s programem all inclusive – odpočinek na Karibské pláži, možnost nákupů, vychutnání rušného života nebo možnost fakultativních výletů v okolí Cancúnu.

4. den: Po snídani odjezd z Cancúnu do koloniálního města Valladolid, druhého největšího města státu Yucatán. Cestou osvěžující koupel v podzemní studni "cenote", které jsou přírodním unikátem poloostrova. Oběd a návštěva mayského města Ek Balam. Z hlavní pyramidy výhled na pyramidy v Chitzen Itza a Coba. Po prohlídce přejezd do Méridy, hlavního města Yucatánu, nocleh.

5. den: Snídaně a prohlídka centra města Mérida – katedrály, Plaza Grande, radnice s palácem, hlavní ulice Paseo de Montejo. Nebude chybět ani návštěva místního trhu. Následuje přejezd do biologické rezervace Río Celestún – nádherná laguna, kde hnízdí růžoví plameňáci a další vzácní živočichové. Projížďka lodí, při které budete mít možnost obdivovat faunu a flóru. Odpoledne přesun k pyramidám Uxmalu. Večer volno, nebo dle možnosti návštěva světelné a hudební show v archeolog. areálu Uxmal. Nocleh.

6. den: Snídaně. Následně prohlídka mayského města Uxmal, které představuje nejdokonalejší příklad puucké, velmi dekorativní architektury. V archeologické zóně jistě zaujme Pyramida kouzelníka. Nezvyklá stavba oválného půdorysu je mezi mex. pyramidami raritou. Odpoledne přejezd k archeologické zóně Chichen Itza, nocleh.

7. den: Snídaně, prohlídka areálu Chichen Itza, jednoho z center mayské kultury a novodobého divu světa na poloostrově Yucatán. Pyramidy zasvěcené hlavním bohům Kukulkan a Chac, hřiště na obřadní hru tzv. pelotu, observatoř, obětní studně, palác jeptišek a mnoho dalších staveb. Oběd a návrat ke Karibiku, tentokrát do klidné oblasti překrásných pláží na Riviera Maya. Ubytování ve 4* hotelu s All inclusive.

8.-10. den: Volno u blankytných vod Karibiku, ideální místo na odpočinek a načerpání energie. All inclusive v hotelu 4* na Riviera Maya.

11. den: Přesun na letiště v Cancúnu, odlet do Evropy.

12. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000