crosssearch

Tequila, sombréro a pyramidy

Poznávací zájezdy, Mexiko

Resort se nachází na krásné pláži na poloostorvě Yucatan, jen pár kroků od populární 5.Avenue v Playa del Carmen, v srdci Riviera Maya. Mezinárodní letiště v Cancúnu je vzdálené přibližně 60km. Útulný hotel je ideální pro všechny typy dovolené.; Je rájem pro romantiky,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Resort se nachází na krásné pláži na poloostorvě Yucatan, jen pár kroků od populární 5.Avenue v Playa del Carmen, v srdci Riviera Maya. Mezinárodní letiště v Cancúnu je vzdálené přibližně 60km. Útulný hotel je ideální pro všechny typy dovolené.; Je rájem pro romantiky, potápěče i pro rodiny s dětmi. V okolí se nachází několik archeologických nalezišť, takže je i správným výchozím bodem pro první kroky do mayské historie

Ubytování:
202 pokojů s možností přistýlky je zasazeno mezi 18 vil, které obklopuje svěží tropická zahrada, jenž poskytuje soukromí a příjemný stín.; Jsou moderně vybaveny koupelnou s fénem, individuálně nastavitelnou klimatizací, stropním ventilátorem, TV/SAT, minibarem, telefonem, žehličkou, budíkem, trezorem (za příplatek) a balkónem

Vybavení a služby:
Celý den lze čerpat all inclusive službu v několika restauracích a barech.; K dalším službám v hotelu patří 24h recepce se směnárnou, dětský klub, obchody se suvenýry, prádelna, salón krásy, WIFI ve veřejných prostorách, půjčovna aut, lékařská služba a konfereční místnosti

Sport a zábava:
Resort nabízí pestrou škálu aktivit a služeb pro volný čas. Jsou zde k dispozici 2 bazény, jacuzzi, posilovna, půjčovna kol, stolní tenis, volejbal, lázeňské centrum a velký výběr vodních sportů na pláži.; Během dne i večera je v hotelu bohatý animační program. Nedaleko se nachází golfové hřiště

Stravování:
Dle Programu

Doprava:
Letecky

Program

1. DEN PRAHA/VÍDEŇ - GUATEMALA CITY
Sraz skupiny na letišti v Praze nebo Vídni. Let do Guatemala City s přestupem. Občerstvení v letadle.Přílet, setkání se zástupcem místní CK, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. DEN GUATEMALA CITY - ANTIGUE
Snídaně v hotelu. Prohlídka půvabného města,druhého největšího ve Střední Americe, které je rozděleno do 25 zón. Navštívíme historické centrum,neboli Zónu jedna. Přes resideční čtvrť se přesuneme do Archeologického muzea, kde mezi mnoha zajímavými artefakty zakončíme dnešní prohlídku.Odjezd do Antigua. Ubytování, večeře, nocleh.

3. DEN ANTIGUA
Snídaně v hotelu. Den začneme výletem do vesnice San Antonio Aguas Calientes, známé svojí výrobou textilu a ručními výrobky. Pokračujeme návštěvou Centro Cultural La Azotea, kde se projdeme po kávovníkové farmě a zhlédneme tradiční mayské hudební muzeum Casa K´Ojom. Po obědě a degustaci vynikajícího šálku jedné z nejlepších káv pokračujeme návratem do historického centra Antigua, kde navštívíme všechny důležité památky ve městě. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

4. DEN ANTIGUA - SANTIAGO ATITLAN - SAN ANTONIO
Snídaně v hotelu. Ráno odjezd ke kalderovému jezeru Atitlan, které vzniklo výbuchem sopky
nebo propadnutím vrcholu sopečného kužele a je obklopeno třemi impozantními sopkami (San Pedro,Atitlán a Tolimán) a také dvanácti malebnými mayskými vesnicemi. Dnes navštívíme dvě z nich. Nejdříve odjezd lodí do Santiago Atitlán, největší obce u jezera, kde se
uctívá Maximón. Oběd v místní restauraci. Pokračování lodí do San Antonio Palopó, vesnice proslulé ruční výrobou. Ubytování, večeře, nocleh.

5. DEN JEZERO ATITLAN - CHICHICASTENANGO - GUATEMALA - FLORES
Snídaně v hotelu. Odjezd do Chichicastenango, kde uvidíte ten nejbarevnější a nejmalebnější venkovní trh v Guatemale. Navštívíme zdejší kostel sv. Tomáše,kde se původní obyvatelé Maya-Quiché modlí ke svým bohům podle starých mayských tradic. Oběd
v místní restauraci. Transfer na letiště v Guatemala City a odlet do Flores. Po příletu transfer do hotelu,ubytování, večeře, nocleh.

6. DEN FLORES - YAXHA - FLORES
Snídaně v hotelu. Výlet po severní části Guatemaly,místa zrození velké mayské civilizace. Navštívíme oblast Yaxhá (Tyrkysová voda), která byla považována za důležité občanské a slavnostní místo během klasického mayského období. Oběd v místní restauraci během dne. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

7. DEN FLORES - TIKAL TOUR - GUATEMALA CITY
Snídaně v hotelu. Pěší výlet majestátním mayským městem Tikal, které je považováno za největší a nejmonumentálnější ze všech míst, které byly objeveny v mayském světě. Není tedy divu, že místo bylo vyhlášeno organizací UNESCO jako kulturní a přírodní dědictví lidstva. Návštěva místního muzea. Oběd a transfer na letiště pro odlet zpět do Guatemala City. Transfer do hotelu, ubytování,večeře, nocleh.

8. DEN GUATEMALA CITY - CANCÚN
Snídaně v hotelu. Transfer na letiště a odlet do Cancúnu. Po příletu setkání se zástupcem místní CK,transfer do hotelu, ubytování, volný čas, nocleh.

9. DEN CANCÚN - TULUM - COBÁ - VALLADOLID
Snídaně v hotelu. V tento den začíná naše expedice do mayského světa. Necelé dvě hodiny jízdy vás budou dělit od magického archeologického naleziště Tulum, což je postklasické zděné mayské město. K večeru odjezd do koloniálního města Valladolid, ubytování, nocleh.

10. DEN VALLADOLID - CELESTÚN - MERIDA
Snídaně v hotelu. Odjez do Národního parku Celestún a vyplutí lodí po místním jezeře.
Pokračování cesty jízdou do Meridy, hlavního města Yucatanu. Prohlídka historické části města,ubytování. Nocleh v Meridě.

11. DEN MERIDA - LOLTUN - UXMAL - MERIDA
Snídaně. Odjezd k jeskyním Loltun, ve kterých jsou schované obrazy připisované mayské civilizaci.Našly se zde i zbytky vyhynulé fauny či mamutí kosti. Dále budeme pokračovat do Uxmalu, což ve volném překladu znamená ,,Třikrát postavený".Navštívíme nejznámější místní památky spojené s mnoha legendami. Návrat do Meridy. Nocleh.

12. DEN MERIDA - IZAMAL - CHICHEN ITZA -CANCÚN / RIVIERA MAYA /PLAYA DEL CARMEN
Snídaně. Ráno odjezd do města Izamal, jehož název se dá přeložit jako "Bůh Nebe", ale mezi lidmi se mu říká především "Žluté město. Na poslední část zájezdu je připravena ještě cesta do města Chichen Itza. Dále přesuneme do Cancúnu, či Playa del Carmen a budete vysazeni ve vybraném hotelu.

13.-14. DEN CANCÚN / RIVIERA MAYA /PLAYA DEL CARMEN
Pobyt v hotelu. Čerpání all inclusive služby, volný
čas na koupání, relaxaci a odpočinek. Možnost fakultativních výletů.

15. DEN CANCÚN / RIVIERA MAYA /PLAYA DEL CARMEN - EVROPA
Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Evropy. Během letu občerstvení v letadle.

16. DEN EVROPA - PRAHA/VÍDEŇ
Pokračování v cestě zpět do Prahy nebo Vídně.Přílet, konec programu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000