crosssearch

Památky Mexico City a Yucatánu - s možností prodloužení

Poznávací zájezdy, Mexiko

Mexico City - chrám Guadeloupe - Teotihuacan - Villahermosa - Palenque - Uxmal - Meridá - Chichen Itzá - Cobá - Cancún

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Mexico City. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

2.den:

Dopoledne Vás čeká polodenní prohlídka centra Mexico City zahrnující největší zajímavosti a pamětihodnosti metropole – Zocalo, katedrálu, vládní palác, park Chapultepec… prohlídku zakončíme návštěvou Muzea Antropologie (vstup není v ceně). Odpolední hodiny jsou vyhrazeny samostatnému poznávání centra Mexico City.

3.den:

Dopoledne nejprve navštívíte slavnou baziliku Panny Marie v Guadalupe, a poté Vás čeká výlet do jedinečného Teotihuacanu. Prohlédnete si ruiny města, shlédnete ukázku výroby kultovních předmětů z obsidiánu a jistě absolvujete výstup na některou z městských pyramid. Po návratu do hotelu ještě zbyde čas na samostatnou vycházku podvečerním centrem.

4.den:

Ráno transfer na letiště a odlet do Villahermosy. Po příletu odjezd do Palenque, ubytování ve večerních hodinách.

5.den:

Po snídani odjezd k prohlídce jedné z nejzajímavějších mayských památek – města Palenque. Monumentálnost pyramid a staveb zasazených do tropického pralesa Vás určitě uchvátí!! V odpoledních hodinách odjezd do Campeche, ubytování.

6.den:

Dnes Vás čeká návštěva další nezapomenutelné památky – chrámového komplexu v Uxmalu a koloniálního města Mérida. Po náročném dnu večer ubytování v Chichen Itzá.

7.den:

Časně ráno navštívíte archeologickou zónu bývalého sídelního města Mayské říše – Chichen Itzá. Jedinečné zážitky z této památky Vám umocní návštěva dalšího Mayského města Cobá. Zde jistě neodoláte možnosti vylézt na nejvyšší Mayskou pyramidu vysoko nad koruny stromů pralesa… V podvečer Vás čeká příjezd do Tulumu, osady na březích Karibiku, ubytování.

8.den:

Ráno navštívíte jednu z nejkrásnějších Mayských památek – ruiny města Tulum rozložené na pahorcích nad blankytně modrými vodami Karibiku. Jistě neodoláte koupeli na sněhově bílé pláži před odjezdem do Cancúnu – jedinečného turistického letoviska na břehu Karibského moře. Ubytování v hotelu přímo na bělostné pláži.

9.den:

Celodenní volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu!! Fakultativně Vám nabídneme plavbu na ostrov Isla Mujeres spojenou se šnorchlováním na korálovém reefu (vč. oběda).

10.den:

Celodenní relaxace na pláži u pohádkového moře bude krásnou tečkou za Vaším nezapomenutelným zájezdem.

11.den:

Dopoledne volno k relaxaci na pláži nebo u ho­telového bazénu. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy, event. prodloužení pobytu v Cancunu.

12.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000