crosssearch

Okruh Středním Mexikem

Poznávací zájezdy, Mexiko

Program zájezdu 1. den: samostatně odlet z Prahy do Mexico City. Setkání s česky mluvícím průvodcem a transfer do hotelu. Večeře a nocleh (4 noci). 2. den: snídaně. Návštěva historického centra Mexico City (UNESCO). Prohlídka náměstí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

 samostatně odlet z Prahy do Mexico City. Setkání s česky mluvícím průvodcem a transfer do hotelu. Večeře a nocleh (4 noci).

2. den:

 snídaně. Návštěva historického centra Mexico City (UNESCO). Prohlídka náměstí Zócalo, Národní palác a malby Diego Rivery, Metropolitní katedrála a Templo Mayor. Přejezd do nejznámější mexické archeologické lokality Teotihuacánu, který je vzdálen cca 50 km od Mexico City. Prohlédnete si pyramidu Slunce, pyramidu Měsíce, zbytky původních paláců, Třídu mrtvých a původní pevnost. Cestou zastávka v hlavním poutním místě Mexika, v chrámu Panny Marie Guadalupské, kde spatříte starou a novou baziliku, kapli indiánů a Diegovu pláštěnku, nejcennější relikvii Mexika. Během dne se podává oběd. Návrat do hotelu a nocleh.

3. den:

 snídaně. Pokračování v prohlídce Mexico City – uvidíte panoramatickou třídu Avenida Reforma a velký Chapultepec Park. Návštěva Antropologického muzea, nejlepšího svého druhu na světě. Poté přejedete na rustikální oběd na typické lodi trajinera. Jízda lodí skrz plovoucí zahrady Xochimilco. Jedná se o velmi oblíbený víkendový výlet, kde si návštěvníci vychutnávají tradiční hudbu. Návrat do hotelu a nocleh.  

4. den: 

snídaně. Celodenní výlet autobusem do Choluly, jejíž dominantou je největší pyramida amerického kontinentu Velká pyramida (Gran Pirámide). Dále budete pokračovat do Puebla (UNESCO), také známé jako „město andělů“, které se nachází na úpatí pohoří Sierra Madre a je obklopeno sopkami Popocatépetl, Iztaccíhuatl, Pico de Orizaba a La Malinche. Navštívíte katedrálu, centrum města, kostel sv. Dominga a tržiště El Parian. Během výletu se podává oběd. Návrat do hotelu a nocleh. 

5. den:

 po snídani odjezd autobusem do Grutas de Cachuamilpa a návštěva jednoho z největších jeskynních systémů na světě. Poté budete pokračovat do koloniálního hornického města Taxco, které patří k nejatraktivnějším městům Mexika. Dominantou Taxca je monumentální kostel Santa Prisca. Večeře a nocleh v Taxcu (1 noc).

6. den:

 snídaně. Prohlídka historické části Taxca – města stříbra. Hlavní náměstí Borda, místní tržiště a obchůdky s výrobky ze stříbra. Cesta bude pokračovat hornatou krajinou lemovanou obřími kaktusy do Acapulca. Nocleh (2 noci).

7. den:

 snídaně. Volný den, který můžete vyplnit koupáním a opalováním v jednom z nejoblíběnějších mexických přímořských letovisek na břehu Tichého oceánu. Večer odjezd k útesu La Quebrada, kde můžete sledovat večerní show skoků do moře. Návrat do hotelu a nocleh.

8. den: 

snídaně. Odjezd do Mexico City, po cestě zastávka v Cuernavace, kde si prohlédnete nádherné město s množstvím koloniálních památek. Oběd a transfer na letiště v Mexico City. Samostatně odlet do ČR.  

9. den:

přílet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000