crosssearch

Napříč Mexikem od Pacifiku po Karibik

Poznávací zájezdy, Mexiko

Mexico City - Guadalupe - Teotihuacan - Acapulco - Puebla - Oaxaca - Monte Alban - Tuxtla - San Cristobal - Aqua Azul - Palenque - Campeche - Uxmal - Merida - Chichen Itza - Tulum - Cancun

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Mexico City. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

2.den:

Dopoledne Vás čeká polodenní prohlídka centra Mexico City zahrnující největší zajímavosti a pamětihodnosti metropole – Zocalo, katedrálu, vládní palác, park Chapultepec… Prohlídku zakončíme návštěvou Muzea Antropologie (vstup není v ceně). Odpolední hodiny jsou vyhrazeny samostatnému poznávání centra Mexico City.

3.den:

Dopoledne nejprve navštívíte slavnou baziliku Panny Marie v Guadalupe, a poté Vás čeká výlet do jedinečného Teotihuacanu. Prohlédnete si ruiny města, shlédnete ukázku výroby kultovních předmětů z obsidiánu a jistě absolvujete výstup na některou z městských pyramid. Po návratu do hotelu ještě zbyde čas na samostatnou vycházku podvečerním centrem.

4.den:

Ráno odjezd do slavného přímořského letoviska Acapulca. Cestou prohlídka neméně slavné metropole stříbrotepců – města Taxco. Po příjezdu do Acapulca orientační prohlídka města a ubytování.

5.den:

Celodenní volno k samostatným vycházkám v centru města či odpočinku a relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu.

6.den:

Časně odjezd via Mexico City do města Puebla. Návštěva slavné pyramidy Cholula a orientační prohlídka města, ubytování.

7.den:

Přejezd do města Oaxaca známého jedinečnou koloniální architekturou. Po ubytování prohlídka města, volný podvečer k samostatným vycházkám v centru.

8.den:

Návštěva a prohlídka nedalekých ruin slavného města Monte Alban, poté odjezd směr Tuxtla Gutierrez, nocleh v motelu na trase.

9.den:

Program dne zahájíme návštěvou kaňonu Sumidero a plavbou skrz tento jedinečný přírodní útvar. Pokračování cesty do města San Cristobal de Las Casas známého jedinečnou starobylou architekturou. Před ubytováním ještě navštívíte dvě indiánské vesnice Zinacantan a San Juan Chamula, které ač leží nedaleko sebe, neuvěřitelně se odlišují…

10.den:

Celodenní přejezd jedinečnou přírodou horského masívu Sierra Madre. Nejprve navštívíte slavné blankytně modré katarakty Aqua Azul, poté ještě vodopády Misol-Há v tropickém pralese. V podvečer příjezd do Palenque, ubytování.

11.den:

Návštěva patrně nejslavnější Mayské památky – ruin města Palenque situovaných na úpatí hor s vyhlídkou na nekonečné roviny Yucatánu, zarostlé v šťavnatém tropickém pralese. Po prohlídce následuje přesun do Chetumalu, ubytování.

12.den:

Dopoledne prohlídka dalšího ze skvostů Mayské kultury – chrámového a pyramidového komplexu Uxmal, poté odjezd do Meridy, krátká prohlídka koloniálního centra města, přejezd do Chichen Itzá a ubytování.

13.den:

Ráno prohlídka Chichen Itzá – bývalého hlavního města říše Mayů. Po prohlídce pokračování cesty napříč Yucatanem k další skvostné památce – zříceninám města Tulum na břehu Karibského moře. Čeká Vás první koupel v Karibiku s jedinečnou historickou kulisou v zádech?!! Ve večerních hodinách příjezd do Cancunu – cílového města Vašeho zájezdu, ubytování v hotelu na sněhobílé pláži.

14.den:

Celodenní volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu!! Fakultativně Vám nabídneme plavbu na ostrov Isla Mujeres spojenou se šnorchlováním na korálovém reefu (vč. oběda).

15.den:

Dle Vašeho cestovního plánu volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu, poté transfer na letiště a odlet do Prahy, event. prodloužení pobytu v Cancunu.

16.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000