crosssearch

Ranní odjezd z Cancunu do koloniálního města Valladolid, prohlídka historického centra, osobní volno a přesun k Mexickému zálivu. V rybářské vesničce Río Lagartos nasedneme do člunu a poplujeme mezi mangrovy za sledování krokodýlů, exotických ptáků a plameňáků. Poté nás čeká...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - 3.den poznávací zájezd: 2.den - Ranní odjezd z Cancunu do koloniálního města Valladolid, prohlídka historického centra, osobní volno a přesun k Mexickému zálivu. V rybářské vesničce Río Lagartos nasedneme do člunu a poplujeme mezi mangrovy za sledování krokodýlů, exotických ptáků a plameňáků. Poté nás čeká bahenní zábal a koupání v Mexickém zálivu. Nocleh ve vesnici na malém hotýlku, fakultativně noční vyjížďka na člunu za krokodýly.

3.den - Po snídani (není v ceně), pokračování do archeologické zóny v Chichen Itzá, kde budeme obdivovat Kukulkánovu pyramidu, hřiště na pelotu, posvátnou studnu, Observatoř Caracol a další pamětihodnosti. Následuje koupání v cenotu a oběd formou švédských stolů. V odpoledních hodinách návrat do Cancunu.

3. den (večer) - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000