crosssearch

Aztécké památky Acapulco

Poznávací zájezdy, Mexiko

MEXICO CITY | TEOTIHUACÁN | CUERNAVACA | TAXCO | ACAPULCO

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

MEXICO CITY | TEOTIHUACÁN | CUERNAVACA | TAXCO | ACAPULCO

Popis programu

1. den: odlet Praha i Vídeň, přílet Mexico City, transfer do hotelu 4*.
2. den: (S, O) snídaně formou bufetu, prohlídka historického centra Mexico City (UNESCO). Zócalo, katedrála, vládní palác. Oběd v místní restauraci. Návštěva antropologického muzea. Návrat zpět do hotelu, individuální volno nebo možnost fakultativně výlet na vodní kanály Xochimilco cca 33 USD s anglicky mluvícím průvodcem nebo Mexico City Tour od 28 USD s anglicky mluvícím průvodcem. Ubytování v hotelu 4*.
3. den: (S, O) snídaně formou bufetu, návštěva náměstí Tří kultur symbolizujícího tři periody mexické historie, prohlídka baziliky Guadalupe s obrazem Panny Marie Guadalupské. Přejezd k archeologickému nalezišti Teotihuacán. Pyramidy Měsíce a Slunce a chrám boha Quetzalcoatl. Oběd. Odpoledne návrat do hotelu se zastávkou ve výrobně místních suvenýrů. Ubytování v hotelu 4*.
4. den: (S, O) snídaně formou bufetu, odjezd do města Cuernavaca a prohlídka katedrály z roku 1520 a Hlavního náměstí. Transfer do Taxco 90 km/1,5 hod., starého koloniálního města známého pro těžbu a zpracování stříbra. Oběd. Odpoledne prohlídka centra města s kostelem Santa Prisca z 18. století. Individuální volno s možností prohlídky místních uliček, náměstí a galerií. Ubytování v hotelu 4*.
5. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer Acapulco 290 km/3 hod. Bylo objeveno Španěly v roce 1521 a stalo se významným přístavem pro spojení s Asií, ale také lákadlem pro piráty. Ve druhé polovině 20. století se Acapulco vyvinulo v populární plážové letovisko pro bohaté Mexičany a herce z Hollywoodu. Příjezd a zbytek dne individuální volno s možností fakultativních výletů. Ubytování v hotelu 4*.
6. den: (S) snídaně formou bufetu, individuální volno. Doporučujeme prohlídku města cca 42 USD s anglicky mluvícím průvodcem nebo večerní výlet na jachtě kolem zátoky cca 38 USD. Ubytování v hotelu 4*.
7. den: (S) snídaně formou bufetu, individuální volno. Doporučujeme prohlídku města cca 42 USD s anglicky mluvícím průvodcem nebo večerní výlet na jachtě kolem zátoky cca 38 USD. Ubytování v hotelu 4*.
8. den: (S) snídaně formou bufetu, odjezd zpět do Mexico City 390 km/4,5 hod. Transfer na letiště a odlet Praha i Vídeň.
9. den: přílet Praha i Vídeň.


Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 2 osob.

Poznámka

Mexico City - hlavní město Mexika patřící mezi největší města světa. Leží ve výšce 2260 m n. m. a je obklopeno horami. Mrakodrapy, typické španělské budovy a třídy lemované palmami stojí vedle archeologických nalezišť z dob Aztéků. Ve městě samotném se nachází množství historických památek, mezi které patří katedrála Metropolitana, náměstí Zócalo a sídlo prezidenta Palacio National.
Acapulco - světově proslulé přímořské letovisko, známé nejen svými plážemi, které jsou svým rázem zcela odlišné od pláží Yucatánu, ale také velmi rozmanitým nočním životem. Najdete zde mix mnoha různých kultur a národností. Svůj jedinečný ráz má Acapulco také díky svému přístavu, který patřk nejvýznamnějším křižovatkám námořní dopravy v této části světa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000