crosssearch

Velký okruh Marokem II

Poznávací zájezdy, Maroko

8 denní poznávací zájezd Saidia - Al Houceima - Fes - Beni Mellal - Marakéš - Casablanca - Rabat - Meknes

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8 denní poznávací zájezd Saidia - Al Houceima - Fes - Beni Mellal - Marakéš - Casablanca - Rabat - Meknes

Program zájezdu

 

1. den – Saidia
Přílet, ubytování v 5* hotelu se službami all inclusive, volný program.

2. den - Saidia – Fes
Po snídani odjezd do města Fes, duchovního a kulturního centra Maroka. Uvidíte mešitu Karaouine (exterier), Medersa Attarine, fontánu Najjarine a Medinu s hlučnými trhy, kde jsou některé uličky široké jen tak, aby jimi mohl projít pouze osel. Fes byl založený v 8. století muslimským misionářem, který se jmenoval Moulay Idriss. Fes býval v minulosti také hlavním městem některých dynastií. Vrchol rozvoje zaznamenalo ve 14. století za vlády dynastie Merinovců. Večeře a nocleh.

3. den - Fes – Beni Mellal
Po snídani povede Vaše cesta městečkem Ifrane, přes pohoří Středního Atlasu. Nabídne Vám velkolepé výhledy a nádherné scenérie. Příjezd do moderního města Beni Mellal, které je zároveň ekonomickým centrem regionu. Večeře a nocleh.

4. den – Marrakech
Po snídani odjezd do Marrakeche, možnost večerní návštěvy slavného náměstí Jamma el Fna. Večeře a nocleh.

5. den – Marrakech
Po snídani prohlídka města Marrakech. Pověstné Saadske hrobky, opevnění mešity Koutoubia (exterier), nádherný palác Bahia. Toto starověké město bylo založeno v 11. století. Marrakech, nazýván také jako Červená Perla, je fascinující svými etnickými skupinami, islámskou a arabskou architekturou a svojí barevností. Navštívíte také trhy, ve městě Marrakech, které jsou jedny z největších trhů v Maroku. Oběd, po obědě volno, večeře a nocleh.

6. den - Marrakech– Casablanca – Rabat – Meknes
Po snídani odjezd do města Casablanca, ekonomického a průmyslového centra Maroka. Návštěva obytné oblasti Anfa. Uvidíte také exterier Mešity Hassana II. Příjezd do města Rabat. Prohlídka politického centra Maroka a jeho proslavené pamětihodnosti – Hassanovy věže s ruinami pilířů, mauzoleem Mohameda V. a opevněné město na kopci - Kasbah des Oudayas. Pokračování do Meknesu. Večeře a nocleh.

7. den - Meknes – Saidia
Po snídani prohlídka města obklopeného trojitými zdmi v délce víc jak 40 km. Navštívíte Mauusoleum Moulaye Ismaila, městské brány Bab el Khamis a Bab Mansour včetně Mediny. Odjezd do Saidie, večeře, ubytování v hotelu.

8. den – Saidia
Odjezd na letiště Oujda. Odlet do Prahy.

 

Poznámka

k okruhu lze připojit 2. týden ve vybraném hotelu. Cena 2. týdne se vypočitá z ceny 8 denniho zajezdu pro daný termín mínus cena letenky. minimální počet účastníků: 6 osob změna programu vyhrazena ubytování v Saidii v 5* hotelu; během okruhu ve 4* hotelu stravování dle programu

V ceně zájezdu je zahrnuto

Letecká doprava; ubytovani (v případě 8 denního zájezdu 7 nocí); stravovani dle programu; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb; palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva k datu 1. 9. 2010; povinné pojištěni cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 Sb.

V ceně zájezdu neni zahrnuto

Doporučený příplatek za cestovni pojištění, fakultativní služby. Místní poplatek 3;50 EUR/osobu/den splatný v hotovosti v místě pobytu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000