crosssearch

Sahara a oázy - jih Maroka

Poznávací zájezdy, Maroko

Přílet na letiště v Agadiru, přivítání a transfer do hotelu - polopenze. Snídaně, odjezd do města Taroudant, známého jako miniaturní Marakeš. Na cestě do Zagory přejezd přes úrodnou nížinu Souss. Dále přes oázy, palmové háje podél řeky Draa a Kasbah do Zagory. Ubytování s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

SAHARA A OÁZY JIH MAROKA (okruh č. 2)

Program zájezdu

1. den Agadir
Přílet na letiště v Agadiru, přivítání a transfer do hotelu - polopenze
2. den Agadir Taroudant - Zagora
Snídaně, odjezd do města Taroudant, známého jako miniaturní Marakeš. Na cestě do Zagory přejezd přes úrodnou nížinu Souss. Dále přes oázy, palmové háje podél řeky Draa a Kasbah do Zagory. Ubytování s polopenzí.
3. den Zagora Tazzarine - Erfoud
Po snídaní, přejezd přes písečnou a kamenitou poušť do Erfoud. Mezitím zastávka v Tazzarine a vesnici Al-Nif, dále přes Kasbah, oázy, palmové háje a opevněné berberské vesnice s architekturou typickou pro saharskou oblast. Ubytování s polopenzí. (Možnost přenocování pod stany v Merzouga).
4. den Erfoud Tineghir - Ouarzazate
Možnost výletu výlet za svítáním do Merzouga (duny). Tuto podívanou doporučujeme, jde o zážitek na celý život. Po návratu snídaně a odjezd do Ouarzazate. Cesta vede přes zelenou oázu Tingehir, také známou jako silnici 100 Kasbahů. Kasbah je město nebo pevnost, obehnaná silnými zdmi, které postavili ochránci úrodných oblastí jako útočiště před saharskými útočníky. Návštěva soutěsky Todra. Příjezd do El Klaa, známého díky festivalu růží v květnu a parfému z růží. Obklopen obrovskou pouštní náhorní plošinou, Ouarzazate je brána marockého jihu. Večeře a nocleh v Ouarzazate.
5. den Ouarzazate - Marakeš
Snídaně, návštěva Kasbah Tifoultoute a berberské vesnice Ait Ben Haddou (jeden z nejkrásnějších kasbah jihu Maroka). Odjezd do Marakeše, přes průsmyk Tizi-n-Tichka v nadmořské výšce 2260 m v srdci pohoří Atlas. Příjezd do Marakeše, v odpoledních hodinách návštěva tržiště (Souk), Mediny a známého náměstí Djemaa El Fna, kde můžete být účastníkem nekonečné zábavy: vypravěči, krotitel hadů a polykači ohňů. Návrat do hotelu, večeře a nocleh v Marakeši. Možnost večeře s folklórním programem v marocké restauraci.
6. den Marakeš Essaouira Agadir
Snídaně, návštěva Marakeše, mešita Koutoubia, zahrady Majorelle, Saadské hrobky. Odjezd do Agadiru. Transfer do hotelu.
7. den - Agadir
Volný program.
8. den - snídaně v hotelu, transfer na letiště, ukončení zájezdu.

Okruh se uskuteční při minimálním počtu 5 osob.

Vybavení pokoje

3* hotel - dvoulůžkový pokoj se sprchou a WC, klimatizace, balkon.
Za příplatek možné ubytování ve 4* hotelu.
Na vyžádání možnost ubytování v 5* hotelu během okruhu a poslední 2 noci v 4* hotelu v Agadiru.

Stravování

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000