crosssearch

Okruh Severním Marokem

Poznávací zájezdy, Maroko

8 denní poznávací zájezd Saidia - Tanger - Asilah - Rabat - Meknes - Fes - Chefchaouen - Al Houceima

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8 denní poznávací zájezd Saidia - Tanger - Asilah - Rabat - Meknes - Fes - Chefchaouen - Al Houceima

Program zájezdu

 

1. den – Saidia
Přílet, ubytování v 5* hotelu se službami AI, volný program.

2. den - Saidia – Fes
Po snídani odjezd do Fesu. Fes, nejstarší ze čtyř královských měst, založeny v 8. stol. Moulayem Idrissem, byl v minulosti hlavním městem během vlády různých dynastií. Vrcholu dosáhl Fes za vlády Merinovských sultánu ve 14. stol. Navštívíte Medinu s její středověkou atmosférou. Medina byla zařazena UNESCEM mezi Světově kulturní dědictví. Navštívíte Mešitu Karaouine, Mausoleum Moulaye Idrisse (exteriér), Medressu Attarine, bránu Bab Boujeloud a kašnu Najjarine. Večeře a nocleh.

3. den - Fes – Chefchaouen
Po snídani odjezd do městečka Chafchaouenu, které bylo postavené na úpatí pohoří Rif ve výšce 600 m, založené bylo v 15. století. Většina domů je natřena modrou a bílou barvou, město tak působí andalusko-orientálně. Večeře a nocleh.

4. den - Chefchaouen – Tanger
Po snídani odjezd do Tangeru – nazývaný "Brána do Evropy", kvůli své poloze u Gibraltaru. Město nabízí fascinující směs Afriky, Evropy a Orientu. Inspirovalo mnoho evropských a amerických umělců (malířů, hudebníků a spisovatelů). Navštívíte "Grand socco", rušné místo s originální architekturou, Medinu a náměstí "Little Socco" v centru města. Též navštívíte Kasbu, která dominuje starému městu a přístav. Večeře a nocleh.

5.den - Tanger – Meknes
Po snídani odjezd do města Assilah, malebné město na pobřeží Atlantického oceánu s krásnými plážemi. Jeho impozantní hradby byly postavené Portugalci v 15.století. Odjezd do města Meknes. Oběd v restauraci .Večeře a nocleh.

6. den - Meknes – Saidia
Po snídani prohlídka města obklopeného trojitými hradbami o délce víc jak 40 km a nazývaného také jako "Versailles Maroka". Navštívíte město Moulaye Ismaila, náměstí El Hedin, medínu a majestátní bránu Bab Mansour. Odjezd do Saidie, večeře. Ubytování v 5* hotelu se službami all inclusive, volný program.

7. den – Saidia
Ubytování v 5* hotelu se službami all inclusive, volný program.

8. den – Saidia
Po snídani odjezd na letiště Oujda. Odlet do Prahy.

 

Poznámka

k okruhu lze připojit 2. týden ve vybraném hotelu. Cena 2. týdne se vypočitá z ceny 8 denniho zajezdu pro daný termín mínus cena letenky. minimální počet účastníků: 6 osob změna programu vyhrazena ubytování v Saidii v 5* hotelu; během okruhu ve 4* hotelu stravování dle program.

V ceně zájezdu je zahrnuto

Letecká doprava; ubytovani (v případě 8 denního zájezdu 7 nocí); stravovani dle programu; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb; palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva k datu 1. 9. 2010; povinné pojištěni cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 Sb.

V ceně zájezdu neni zahrnuto

Doporučený příplatek za cestovni pojištění, fakultativní služby. Místní poplatek 3;50 EUR/osobu/den splatný v hotovosti v místě pobytu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000