crosssearch

Okruh Královskými Městy

Poznávací zájezdy, Maroko

8denní poznávací zájezd, Saidia - Fes - Beni Mellal - Marakéš - Casablanca - Rabat - Meknes

Konečná cena za osobu od: 16 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8denní poznávací zájezd

Saidia - Fes - Beni Mellal - Marakéš - Casablanca - Rabat - Meknes

PROGRAM OKRUHU

1. DEN - Saidia
Přílet, ubytování v 5 * hotelu se službami all inclusive, volný program.

2. DEN - Saidia – Fes
Po snídani odjezd do města Fes, duchovního a kulturního centra Maroka. Uvidíte mešitu Karaouine (exteriér), Medersa Attarine, fontánu Najjarine a Medinu s hlučnými trhy, kde jsou některé uličky široké jen tak, aby jimi mohl projít pouze osel. Fes byl založený v 8. století muslimským misionářem, který se jmenoval Moulay Idriss. Fes býval v minulosti také hlavním městem některých dynastií. Vrchol rozvoje zaznamenal ve 14. století za vlády dynastie Merinovců. Večeře a nocleh.

3. DEN - Fes – Beni Mellal
Po snídani povede Vaše cesta městečkem Ifrane, přes pohoří Středního Atlasu. Nabídne Vám velkolepé výhledy a nádherné scenérie. Příjezd do moderního města Beni Mellal, které je zároveň ekonomickým centrem regionu. Večeře a nocleh.

4. DEN - Marakéš
Po snídani odjezd do Marakéše, možnost večerní návštěvy slavného náměstí Jamma el Fna. Večeře a nocleh. (možnost fakultativního výletu k vodopádům Ouzoud, cena cca 20 €.

5. DEN - Marakéš
Po snídani prohlídka města Marakéš. Pověstné Saadské hrobky, opevnění mešity Koutoubia (exteriér), nádherný palác Bahia. Toto středověké město bylo založeno v 11. století. Marakéš, nazýván také jako Červená Perla, je fascinující svými etnickými skupinami, islámskou a arabskou architekturou a svojí barevností. Navštívíte náměstí Jemaa el Fna a také trhy, které jsou jedny z největších trhů v Maroku. Večeře a nocleh./p>

6. DEN - Marakéš – Casablanca – Rabat – Meknes
Po snídani odjezd do města Casablanca, ekonomického a průmyslového centra Maroka. Návštěva obytné oblasti Anfa a přímořské čtvrti Ain Diab. Uvidíte také exteriér Mešity Hassana II. Příjezd do města Rabat. Prohlídka politického centra Maroka a jeho proslavených pamětihodností– Hassanovy věže s ruinami pilířů, mauzoleem Mohameda V. a opevněného města – Kasbah des Oudayas. Pokračování do Meknesu. Večeře a nocleh.

7. DEN - Meknes – Saidia
Po snídani prohlídka města obklopeného trojitými hradbami o délce víc jak 40 km. Navštívíte Mausoleum Moulaye Ismaila, městské brány Bab el Khamis a Bab Mansour včetně Mediny. (Možnost fakultativního výletu do Volubilis,cena cca 20 €) Odjezd do Saidie, večeře, ubytování v hotelu.

8. DEN - Saidia
Odjezd na letiště Oujda. Odlet do Prahy.

Minimální počet účastníků je 20 osob. Změna programu vyhrazena. Ubytování v Saidii v 5* hotelu, během okruhu ve 4* hotelích, ve Fesu ve 3* hotelu.

V CENĚ ZÁJEZDŮ JE ZAHRNUTO

Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 2 noclehy v 5* hotelu s programem all inclusive, 1 nocleh ve 3* a 4 noclehy ve 4* hotelích během programu s polopenzí, popsaný program s výjimkou fakultativních služeb, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery klimatizovaným autokarem/minibus, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 SB.

V CENĚ ZÁJEZDŮ NENÍ ZAHRNUTO

Doporučený příplatek za cestovní pojištění, fakultativní služby a místní pobytová taxa 20 €/osobu/pobyt (při 8denním pobytu), 40 €/osobu/pobyt (při pobytu nad 8 dní), splatný v hotovosti v místě pobytu.

SPROPITNÉ

Dále jsme chtěli klienty informovat o doporučeném spropitném během poznávacích zájezdů: Spropitné je v arabských zemích naprosto běžné a je považováno za samozřejmou součást poskytovaných služeb. Není neobvyklé, že ochota poskytnout spropitné se odrazí na kvalitě obdržených služeb. Samozřejmě je však rozhodnutí ohledně spropitného naprosto ve vašich rukou. I přesto si však dovolujeme vás informovat o výši doporučeného spropitného v průběhu vašeho poznávacího zájezdu. Okruh královskými městy – 160 MAD za osobu (celý okruh).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000