crosssearch

Od Atlasu po Atlantik

Poznávací zájezdy, Maroko

Poznávací okruh Marokem od Atlasu až po Atlantik.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. DEN: PŘÍLET

Přílet do Agadiru. Transfer, nocleh a večeře v hotelu v Agadiru.

2. DEN: AGADIR – MARRAKÉŠ

Po snídani odjezd do Marrakéše. Návštěva botanické zahrady Majorelle. Oběd v hotelu. V odpoledních hodinách návštívíte paláce Bahia, který je vyzdoben nádhernými štukami a cedrovými dřevořezbami. Dále navštívíte Sádské hrobky a známé trhy na náměsti Jemaa el Fna, kde můžete vidět zaříkávače hadů, cvičené opice nebo obdivovat tradiční marocká řemesla. Poté následuje procházka přes souk. Odpoledne volný čas. Večeře a nocleh v Marrakéši.

3. DEN: MARRAKÉŠ

Po snídani odjezd do Imlil, malé horské vesničky s překrásným panoramatickým výhledem do okolí, která je centrem horské turistiky v Maroku a je výborným výchozím bodem pro výstup na Jebel Toubkal, nejvyšší horu v Maroku. Následuje oběd a odjezd zpět do Marrakéše. Odpoledne volný čas. Večeře v Marocké restauraci s folklórní show. Nocleh v Marrakéši.

4. DEN: MARRAKÉŠ – ESSAOUIRA

Po snídani odjezd do Essaouiry, „větrného“ města, které leží přímo u pobřeží Atlanského oceánu. Bíle natřené kolonády a domy s modrými okenicemi, stavitelé lodí a rybáři, to vše tvoří barevné a velmi příjemné město. Ve spleti uliček naleznete nespočet bazarů a obchůdků, kde na vás dýchne místní pohodová atmosféra. Následuje oběd a volný čas. Večeře a nocleh v Essaouiře.

5. DEN: ESSAOUIRA – AGADIR

Po snídaní odjezd do Agadiru – transfer do hotelu.

6.-7. DEN: AGADIR

Volný pobyt v Agadiru.

8. DEN: ODLET

Snídaně v hotelu, následuje transfer na letiště a návrat do ČR.

DŮLEŽITÉ INFORMACE CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od plánovaného programu okruhů. Upozorňujeme na skutečnost, že uvedené programy jsou orientační a harmonogram prohlídek může být aktuálně změněn. Více informací o stravování, cenách a dalším naleznete v platném ceníku.

Minimální počet osob pro uskutečnění je 4.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000