crosssearch

Mezi Saharou, Atlasem a Atlantikem

Poznávací zájezdy, Maroko

Marocké království svým poddaným sice neposkytuje materiální bohatství, za to jim, stejně jako všem zahraničním návštěvníkům, nabízí atmosféru orientální pohádky. V té se to jen hemží kejklíři, zaklínači hadů, zahalenými ženami, muži v tradičních burnusech, velbloudími...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Marocké království svým poddaným sice neposkytuje materiální bohatství, za to jim, stejně jako všem zahraničním návštěvníkům, nabízí atmosféru orientální pohádky. V té se to jen hemží kejklíři, zaklínači hadů, zahalenými ženami, muži v tradičních burnusech, velbloudími karavanami v písečných dunách, opicemi v cedrových lesích nebo čápy na starých věžích. Kulisu pohádkovým bytostem vytváří zasněžené štíty nejvyšších hor severní Afriky, do červena zbarvená Sahara, hliněné hrady, vyšňořené královské paláce, chýše bez přívodu elektřiny, k nebi se tyčící minarety nebo svaté město, které ještě nedávno po setmění nesměl navštívit žádný cizinec. Maroko je orámováno z východní strany nekonečnou pouští a ze západu nedozírným oceánem, uprostřed ho prostupují nejvyšší hory severní Afriky. Protože je Maroko nejkonzervativnější zemí severní Afriky, představuje pro Středoevropana nejatraktivnější cestovatelský cíl.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelech*** na trase zájezdu. Pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním příslušenstvím a klimatizací. Některé hotely disponují bazénem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000