crosssearch

Kombinace Agadir - Marakéš

Poznávací zájezdy, Maroko

8denní zájezd - 3 noclehy v hotelu v Marakéši a 4 noclehy v hotelu v Agadiru. Poznejte během dovolené 2 kouzelná místa Maroka. V kombinacích naleznete hotely, které vás jistě zaujmou a udělají vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme, že vás Agadir i Marakéš nadchnou a stejně...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

8denní zájezd - 3 noclehy v hotelu v Marakéši a 4 noclehy v hotelu v Agadiru
Poznejte během dovolené 2 kouzelná místa Maroka. V kombinacích naleznete hotely, které vás jistě zaujmou a udělají vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme, že vás Agadir i Marakéš nadchnou a stejně jako většina návštěvníků se sem budete chtít vracet.

Marakéš

Je jedno z nejstarších měst v Maroku a tvoří velkou pokladnici historického a kulturního bohatství Maroka. Leží v srdci původní palmové oázy na jihu země. Z jedné strany je obklopeno pouští, z druhé strany zasněženými vrcholky Vysokého Atlasu. Okouzlujícím místem je náměstí Djemaa El-Fna, které ožívá již v ranních hodinách, kdy prodavačí otevírají své obchody. Není přítomen delegát.

Agadir

Je velmi moderní turistické město plné luxusních hotelových komplexů, které lemují široké písčité pláže. Město se pyšní 300 dny slunečního svitu v roce. Podvečerní Agadir je jako stvořený k procházkám po nábřeží či v úzkých uličkách, které vás lákají svou tajemnou atmosférou.

Ubytování

Hotel Beach Albatros ****
Hotel se nachází v blízkosti písečné pláže v centru Agadiru. Nabízí rekreační zařízení včetně fitness centra, sauny a venkovního bazénu. V restauraci Atlantis připravují mezinárodní kuchyni a marocké speciality dostanete v restauraci Tajine. Golfové hřiště Les Dunes leží 12 km od hotelu.

Hotel Aqua Fun Club *****
Hotel v tradičním, ale zároveň také moderním, stylu se nachází uprostřed zelené zahrady o rozloze 10ha, nedaleko centra Marrakéše. V jeho areálu je největší aquapark v Maroku, jehož vstupné je pro všechny ubytované hosty zdarma. Centrum zábavy a nákupů je od hotelu vzdáleno cca 18 km. Hotel je vhodný jak pro rodinnou dovolenou tak pro dovolenou s přáteli.
3 noci v Marakéši + 4 noci v Agadiru

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000