crosssearch

Imperiální města

Poznávací zájezdy, Maroko

Přílet na letiště v Agadiru, přivítání a transfer do hotelu. Snídaně, 7:30 odjezd do Marakeše přes Chichaoua, příjezd do Marakeše (druhého největšího imperiálního města, nazývaného perla jihu), první krátká návštěva známých zahrad Majorelle, oběd. Odpoledne pokračování přes...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

IMPERIÁLNÍ MĚSTA (okruh č. 1)

Program zájezdu

1. den Agadir
Přílet na letiště v Agadiru, přivítání a transfer do hotelu
2. den Agadir Marakeš Beni Mellal
Snídaně, 7:30 odjezd do Marakeše přes Chichaoua, příjezd do Marakeše (druhého největšího imperiálního města, nazývaného perla jihu), první krátká návštěva známých zahrad Majorelle, oběd. Odpoledne pokračování přes oblast El Kella de Sraghna a rovinu Tadla na okraji pohoří Střední Atlas do města Beni-Mellal. Večeře a ubytování v Beni-Mellal. (Hotel Ouzoud nebo podobný)
3. den Beni Mellal Fes
Snídaně v hotelu, brzký odjezd, přejezd přes horskou berberskou vesnici, lyžařského resortu Ifran a Imouzzer du Kandar. Příjezd do Fesu ve 12:00, oběd. Odpoledne návštěva tržiště (Souk) a středověké Mediny, návštěva Bou Annania Medersa, fontány Nejjarine, mausolea Moulay Idriss. Pokračování do nové části města nazývané Fes Jdid. Večeře a ubytování v hotelu ve Fesu nebo v Moulay Yacoub.
4. den Fes Meknes Rabat Casablanca
Snídaně v hotelu, odjezd do Meknes, prohlídka hradeb města, která jsou nejdelšími v imperiálních městech, přejezd berberských vesnic Tiflet a Khemusset, příjed do Rabatu. Oběd. Odpoledne návštěva města, mausolea Mohameda V. a Hassanovy věže a exteriéry královského paláce. Pokračování do města Casablanca a návštěva hospodářského centra království. Návštěva města zahrnuje (Habous district), exteriéry mešity Hassana II. (jedné z největších mešit islámského světa) a la Corniche Boulevard. Večeře a ubytování v hotelu.
5. den Casablanca Marakeš
Snídaně v hotelu, odjezd do Marakeše přes oblast Settat, příjezd do Marakeše, ubytování v hotelu. Oběd v hotelu. Odpoledne návštěva paláce Bahia, minaretu Koutoubia, návštěva tržiště a Mediny s úzkými uličkami a známým náměstím Djemaa El Fna. Volný program. Návrat do hotelu. Možnost připlatit si večeři v Chez Ali-Restaurant Fantasia pod stany v srdci palmového háje s folklórním programem.
6. den Marakeš Essaouira Agadir
Snídaně a odjezd do bílého města Essaouira. Příjezd do starého portugalského města Essaouira, kde byl natáčen film Orsena Wellse Othello. Je postaveno na skalnatém poloostrově, kde je pobřeží vystaveno silným vichrům. Obklopené Mimosami, které je chrání před větrem hnanými dunami, město je obehnáno starověkým opevněním. Essaouira přežila roky, a zůstává starověkým městem. Toto město se svými purpurovými ostrovy při pobřeží (pojmenovaných podle barviv, kterými si Římané barvili své togy) je známé pro své dřevem vykládanými pracemi a skutečně, při procházce městem, je vůně dřeva cítit všude. Následuje oběd v rybí restauraci na mořském pobřeží, volný čas k prohlídce úzkých uliček Mediny. Kouzlo tohoto města je způsobené tím, že se zde mísí portugalská a arabská architektura. Odpoledne, přejezd do Agadiru. Ubytování v hotelu.
7. den - Agadir
Volný program.
8. den - snídaně v hotelu, transfer na letiště, ukončení zájezdu.

Okruh se uskuteční při minimálním počtu 5 osob.

Vybavení pokoje

3* hotel - dvoulůžkový pokoj se sprchou a WC, klimatizace, balkon.
Za příplatek možné ubytování ve 4* hotelu.
Na vyžádání možnost ubytování v 5* hotelu během okruhu a poslední 2 noci v 4* hotelu v Agadiru.

Stravování

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000