crosssearch

Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem

Poznávací zájezdy, Maroko

COSTA DEL SOL o GRANADA o CORDOBA o SEVILLA o RONDA o GIBRALTAR o TANGER o ASILAH o CHEFCHAOUEN

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

COSTA DEL SOL o GRANADA o CORDOBA o SEVILLA o RONDA o GIBRALTAR o TANGER o ASILAH o CHEFCHAOUEN

Minimální počet účastníků: 25

Ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelech *** ve Španělsku **** v Maroku ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce pouze na vyžádání. V případě zájmu o doobsazení nebude účtován příplatek za jednolůžkový pokoj.

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den: Po snídani odjezd do Granady, prohlídka města, Královské kaple, Alhambry se zahradami Generalife, Albaicínu. Ubytování v Granadě nebo okolí, nocleh v hotelu. Fakultativně možnost návštěvy flamenca.

3.den: Po snídani, odjezd do Cordoby, prohlídka města, fakultativně lze navštívit místní mešitu, Židovskou čtvrť a Alcazar katolických králů. Transfer do Sevilly, ubytování v hotelu, nocleh v Seville nebo v okolí. Fakultativně možnost návštěvy flamenca.

4.den: Po snídani prohlídka Sevilly – (La Giralda, katedrála, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz, Alcázar). Dále zastávka v typické tzv. bílé vesničce. Ronda, prohlídka města, kde se mísí románské, gotické a arabské vlivy – katedrála, jedna z nejstarších býčích arén (fakultativně), uvidíte most přes řeku Tajo (Punte Nuevo) s propastí s hloubkou cca 150m, nazývaný také jako "Balcon de la Alameda", odjezd do Algeciras, ubytování a nocleh v hotelu v okolí.

5.den: Po snídani pokračujeme na Gibraltar, návštěva britské kolonie, výlet minibusem na skály Gibraltaru, v odpoledních hodinách naše cesta bude pokračovat směr Tarifa, odkud trajektem přeplujeme do Maroka, města Tanger. Nocleh v okolí města Tanger v hotelu.

6.den: Po snídani krátká prohlídka Tangeru, města v severním Maroku, mísí se zde mnoho kultur, naleznete zde spoustu legend a záhad. Po Casablance je druhým nejvýznamnějším přístavem. Odpoledne prohlídka města Asilah, malebného opevněného městečka, asi 50km od Tangeru. Jeho hradby a brány zůstávají zcela funkční i dnes. Nocleh v okolí města Tanger v hotelu.

7.den: Po snídani, celodenní prohlídka města Chefchaouen, malebné město v Maroku, kde bílá barva domů kontrastuje s modře nabarvenými okny a dveřmi. Město je velice vyhledávaným turistickým cílem, nabízí mnoho původních řemesel, které nejsou dostupné jinde v Maroku, jakým je oblečení a tkané vlněné přikrývky. Odpoledne návrat do Tangeru, trajektem do Španělska, ubytování v oblasti Costa del Sol v hotelu.

8.den: Po snídani volný čas do odletu, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

7 ubytování se snídaní
leteckou přepravu Praha–Malaga–Praha
letištní taxy a poplatky
transfer do/z hotelu na letiště
dopravu autokarem dle programu
trajekt Tarifa / Tanger / Tarifa
vstup do Alhambry
výlet minubusem na skály Gibraltaru
služby českého průvodce
služby místního průvodce dle potřeby
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Příplatky

cestovní pojištění a proti stornu (příplatek: 250 CZK)
připojištění storno nadstandard (příplatek: 290 CZK)
jednolůžkový pokoj (příplatek: 4990 CZK)
vstupy do objektů při prohlídkách cca 50 EUR

Slevy

3.osoba na přistýlce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000