crosssearch

Malta - ostrovní tajemství

Poznávací zájezdy, Malta

Trasa zájezdu: Malta o údolí Zurrieg o Blue Grotto o ostrov Gozo o Valletta Program: 1. den: odlet z Prahy přímou linkou na Maltu. Transfer do hotelu, nocleh. 2. den: snídaně. Volný den. Možnost koupání na pláži či procházky po městě. Nocleh. 3. den: po snídani cesta...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Malta o údolí Zurrieg o Blue Grotto o ostrov Gozo o Valletta

Program: 1. den: odlet z Prahy přímou linkou na Maltu. Transfer do hotelu, nocleh.

2. den: snídaně. Volný den. Možnost koupání na pláži či procházky po městě. Nocleh.

3. den: po snídani cesta jižním směrem přes údolí Zurrieq, kde se nachází nádherná Modrá jeskyně. Fakultativně prohlídka na lodičkách (loďky nejsou v ceně pro případ špatného počasí). Cesta dále krajem vinic a polních usedlostí až do idylické rybářské vesničky Marsašlokk. Ve vesničce se koná tradiční rybí trh, uvidíte rybáře při práci na typicky barevných loďkách. Po obědě město Taršien se třemi velmi dobře zachovalými chrámy z dob neolitických. Jeskyně Ghar Dalam, kde žili jedni z prvních obyvatel ostrova. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den: snídaně. Výlet trajektem a poté autokarem na sousední ostrov Gozo. Ačkoliv mají oba ostrovy společnou historii a vznik, ostrov Gozo je mnohem zelenější a malebnější. Neolitické chrámy Ggantia, Citadela v hl. městě Victorii, zátoka Šlendi a jeskyně Calypso (nymfa Calypso byla jednou z nástrah na cestě Odyssea do rodné Ithaky). Prostor na nákup suvenýrů (pletené výrobky, krajka, víno a med). Večer návrat, nocleh.

5. den: snídaně. Volný den. Možnost koupání na pláži či procházky po městě. Nocleh.

6. den: po snídani prohlídka hlavního města Malty - Valletty. Přes úzké uličky až k zahradě Barracca, odkud se nabízí nádherný výhled na panorama Velkého přístavu a na katedrálu Sv. Jana (doba maltézských rytířů). Dále Palác mistrů a stavby na nádvoří. Historii Malty nám odhalí promítání filmu v několika jazycích. Návrat do hotelu, volný čas. Nocleh.

7. den: snídaně. Volný den. Možnost koupání na pláži či fakultativní výlet např. do Mdiny. Nocleh.

8. den: snídaně, transfer na letiště, odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000