crosssearch

Malta a Gozo

Poznávací zájezdy, Malta

Odjezd z Brna na letiště ve Vídni, odlet na Maltu. Po příletu transfer do hotelu, seznámení se s okolím. Nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:

Odjezd z Brna na letiště ve Vídni, odlet na Maltu. Po příletu transfer do hotelu, seznámení se s okolím. Nocleh.

2. den:

Po snídani LA VALETA, hlavní město ostrova pod ochranou UNESCO s dokonalým systémem opevnění z poloviny 16. století, zahrady Baracca s překrásným výhledem na přístav, katedrála sv. Jana, palác velmistrů, sídlo parlamentu a sídlo prezidenta. Odpoledne tradiční rybářská vesnička Marsaxlokk, s malebným přístavem s barevnými čluny, plná typických restaurací a taveren nabízejících převážně ryby a plody moře. Návrat na ubytování.

3. den:

Po snídani prohlídka prehistorické lokality s chrámy HAGAR QIM a MNAJDRA, které patří k nejpůsobivějším maltským památkám a jsou opředené mnoha záhadami a legendami, zdejší okolí skýtá také nádherné přímořské scenérie. Odpoledne bývalé hlavní město ostrova

MDINA, představující to nejlepší z historické Malty. Zdejší úzké uličky lákají k procházkám, z terasy za katedrálou je úchvatný výhled na celý ostrov. Dále RABAT, ve kterém se nacházejí katakomby sv. Pavla a Agáty, ve kterých byli pohřbíváni první křesťanští obyvatelé ostrova. Zastávka na úchvatných útesech Dingli. Návrat na ubytování.

4. den:

Po snídani celodenní výlet na ostrov GOZO. Z trajektu jsou pěkné pohledy na nejmenší ostrov maltského souostroví Comino. Gozo má svou typickou atmosféru, podle legend byl kdysi obývaný nymfou Kalypsó. Mezi nejzajímavější atrakce patří prehistorické chrámy Ggantija zvané Věž obrů, přírodní úkaz Modré okno a tzv. vnitřní moře a návštěva hlavního města ostrova Victoria s citadelou a katedrálou. Volno k nákupům, návrat na ubytování.

5. den:

Po snídani prohlídka okolí hlavního města La Valetty - zábavní čtvrti St. Julian's a Paceville, kam se chodí po večerech bavit místní mládež. Město Vittoriosa, bývalé sídlo řádu maltézských rytířů. Odpoledne volno, které je možné strávit další prohlídkou La Valetty nebo procházkami po nábřeží ve čtvrti Sliema.

6. den:

Po snídani osobní volno, odjezd na letiště a odlet do Vídně. Po příletu transfer do Brna.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000