crosssearch

Singapur - Malajsie - Brunej

Poznávací zájezdy, Malajsie

Přílet do Singapuru, transfer do hotelu. Odpoledne neformální procházka po středu města s návštěvou tamilského hinduistického chrámu Sri Marianmam, kde se v podvečer koná zajímavá cere­monie - pudža s ohňovými oběti­nami. Nocleh v Singapuru...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Singapuru s mezi­přistáními.

2. den SINGAPUR

Přílet do Singapuru, transfer do hotelu. Odpoledne neformální procházka po středu města s návštěvou tamilského hinduistického chrámu Sri Marianmam, kde se v podvečer koná zajímavá cere­monie - pudža s ohňovými oběti­nami. Nocleh v Singapuru.

3. den SINGAPUR

Snídaně. Polodenní prohlídka města: Čínská čtvrť, Rafflesův pomník, parla­ment, botanická zahrada s vyhlášenou kolekcí orchidejí, kopec Mount Faber, odkud je překrásný pohled na celé město. Odpoledne se můžete věnovat nákupům na proslulé Orchard Road. Doporučujeme dále fakultativní výlet lanovkou na ostrov Sentosa - zábavní park s úchvatným akváriem, delfíní lagunou, umělou sopkou, motýlí zahra­dou a hmyzím pavilónem a mnoha dalšími atrakcemi. Nocleh v Singapuru.

4. den SINGAPUR - JOHOR BAHRU - MELAKA

Snídaně. Transfer přes hráz v Johor Ba­h­ru, pokračování do Melaky. Prohlíd­ka koloniální Melaky s návštěvou zřícenin kostela sv. Pavla, kde býval pohřben sv. František Xaverský. Domy v centru jsou natřeny temně červenou barvou, vyni­ká mezi nimi sídlo bývalého holandské­ho guvernéra Stadthuys. Návštěva nejstaršího čínského chrámu v Malajsii Cheng Hoon Teng a uličky starých čín­ských kupeckých domků na Hang Je­bat. Nocleh v Melace.

5. den MELAKA - PUTRA JAYA - KUALA LUMPUR

Snídaně. Odjezd z Melaky do Putra Jaya. Putra Jaya vyrostla na zelené louce a dominanta­mi města jsou ohromná mešita Masjid Putra na okraji umělého jezera a vládní palác Perdana Putra s náměstím Dataran Putra. Město je dokladem ohromného rozvoje, který Malajsie v posledních třiceti letech prodělala. Pokračování do Kuala Lumpur, nocleh v Kuala Lumpuru.

6. den KUALA LUMPUR

Snídaně. Celodenní prohlídka Kuala Lum­pur, s návštěvou ústředního náměs­tí Merdeka, Národní mešity, hlavní železniční stanice, jež byla postavena v romantickém maurském slohu. Městu dominuje televizní věž a dvojice mra­ko­drapů ropné firmy Petronas. Výlet pokračuje blízkým okolím města a návštěvou scénických hinduistických svatyní v jeskyních Gua Batu. Večer do­poručujeme návštěvu večerního tržiště v čínské čtvrti kolem uličky Jalan Petaling. Nocleh v Kuala Lumpuru.

7. den KUALA LUMPUR - TAMAN NEGARA

Snídaně. Odjezd do jednoho z nejcen­nějších národních parků světa Taman Negara, který ochraňuje původní ma­laj­ský tropický deštný les, druhově nejbohatší lesní ekosystém naší plane­ty. Příjezd na molo v Kuala Tembeling, pokračování lodí po řece do pralesního hotelu v Taman Negaře. Večeře. Noční procházka pralesem s pozorováním atmosféry noční džungle. Nocleh.

8. den TAMAN NEGARA

Snídaně. Celodenní aktivity v pralese: procházka pralesem, procházka po nej­delším světovém závěsném chod­níku v korunách stromů, jenž umož­ňuje vzácné nahlédnutí do druhově bohatého korunního patra pralesa s orchidejemi, liánami a květy prales­ních velikánů. Oběd. Odpoledne krátký rafting a návštěva domorodé vesničky tzv. orang asli, původních obyvatel Ma­laj­ského poloostrova, jež dosud žijí na úrovni doby kamenné. Večeře, nocleh.

9. den TAMAN NEGARA - KUALA LUMPUR

Snídaně. Lodní transfer do Kuala Tem­belingu, pokračování do Kuala Lumpur. Nocleh v Kuala Lumpuru.

10. den KUALA LUMPUR - BRUNEJ

Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Bandar Seri Begawanu. Transfer do hotelu, polodenní prohlídka města včetně velkoryse postavené mešity sultána Hassana al-Bolkiah, zastávky u sultánského paláce a návštěva tradiční části města Kampong Ayer s domy nad vodou, jenž existuje již od středověku a bývávala jedním z obchodních center jihovýchodní Asie. Nocleh v Bandar Seri Begawanu.

11. den BANDAR SERI BEGAWAN - NP ULU TEMBURONG

Snídaně. Odjezd do národního parku Ulu Temburong lodí po řece, příjezd do městečka Bangar, odjezd po silnici do Kampong Batang Duri, přesednutí na domorodou ibanskou loď a cesta do národního parku. Procházka panenskou džunglí včetně závěsného chodníku v korunách pralesních velikánů. Oběd a odpolední možnost koupání v řece Taulang. Návrat do Bandar Seri Bega­wanu. Nocleh.

12. den ODLET Z BANDAR SERI BEGAWANU

Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy přes Singapur.

13. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Singapur a zpět
leteckou přepravu Kualu Lumpur - Bandar Seri Begawan - Singapur
10 noclehů se snídaní
1 oběd a 2 večeře v Taman Negara
1 oběd v NP Ulu Temburong
program dle itineráře včetně vstupů a transferů místního průvodce a průvodce pořádající CK (min. 16 osob)
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

fakultativní akce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000