crosssearch

Okruh Západní Malajsií

Poznávací zájezdy, Malajsie

Okruh kombinovaný s pobytem u moře

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Okruh kombinovaný s pobytem u moře

1. DEN

Odlet z Prahy do Kuala Lumpuru.

2. DEN - KUALA LUMPUR

Přílet do Kuala Lumpuru, transfer do hotelu. Odpoledne půldenní prohlídka metropole - náměstí Medeka (náměstí Nezávislosti), které je místem oslav a života města, nádraží v Kuala Lumpuru s jeho minarety, arabskými oblouky a kupolemi, Národní památník, Národní muzeum, Čínská čtvrť. Přestávka na fotografování u Královského paláce a věží Petronas Towers. Zastávka v dílně vyrábějící šperky.

3. DEN - KUALA LUMPUR A PŘEDMĚSTÍ

Po snídani odjezd na půldenní výlet na východní předměstí Kuala Lumpuru, návštěva firmy Royal Selangor vyrábějící cínové předměty, návštěva centra batiky. Poté prohlídka pískovcových jeskyní Batu s 272 schody.

4. DEN - KUALA LUMPUR - MALACCA

Po snídani odjezd do historické Malaccy, kolébky národa, která se nachází 2 hodiny jízdy od Kuala Lumpuru. Kdysi prosperující obchodní přístav je nyní malebným městečkem. Výhled na město z hory St. Paul´s, zastávka u zřícenin kostela Sv. Pavla. Oběd v místní restauraci, poté procházka uličkami Malaccy a prohlídka nejstaršího čínského chrámu v Malajsii. Navečer návrat do hotelu.

5. DEN - KUALA LUMPUR - PENANG

Transfer z hotelu na letiště, přelet na ostrov Penang. Po příletu ubytování v hotelu, odpočinek.

6. DEN - PENANG - GEORGE- TOWN

Půldenní procházka Georgetownem, kterému se říká Penang - anglikánský kostel St. George z minulého století, kostel Nanebevzetí, chrám Hainan, prohlídka Cheong Fatt Tze Mansion, čínského měšťanského domu. Odpoledne volný program.

7. DEN - PENANG - GEORGETOWN

Po snídani půldenní procházka městem s prohlídkou indické čtvrti - prohlídka typického hinduistického chrámu Sri Mariamman, Market street s obchody s kořením, sárí či vonnými tyčinkami. Odpoledne volný program.

8. DEN - PENANG - GEORGETOWN

Půldenní prohlídka Georgetownu - chrám Kuan Yin s úžasnou atmosférou, mešita Kapitan Keling, mešita Acheen s neobvyklým minaretem v egyptském stylu kontrastující s ostatními maurskými mešitami. Odpoledne volný program.

9. DEN - PENANG - LANGKAWI

Přelet na ostrov Langkawi s překrásnými plážemi a přírodními krásami. Pobyt u moře s možností koupání a potápění.

10.-11. DEN - LANGKAWI

Pobyt u moře s možností koupání a potápění.

12. DEN

Odlet zpět do Evropy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000