crosssearch

Malajsie - Kuala Lumpur A Borneo - Po Stopách Sandokana

Poznávací zájezdy, Malajsie

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy (s mezipřistáním) do Kuala Lumpur. 2. den: přílet do Kuala Lumpur, transfer do hotelu a odpočinek, individuální program. 3. den: snídaně, odjezd do Malaccy - menší město s dlouhou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy (s mezipřistáním) do Kuala Lumpur.

2. den:

přílet do Kuala Lumpur, transfer do hotelu a odpočinek, individuální program.

3. den:

snídaně, odjezd do Malaccy - menší město s dlouhou historií,  asi 160 km od Kuala Lumpur, zapsané na seznamu UNESCO. Prohlídka pamětihodností a historických budov ve městě (Bukit China, Porta de Santiago, kostel Sv. Pavla, klášter Cheng Hoon Teng. Vychutnáte si typický oběd a projdete se po Jonker Street. Návrat na nocleh do Kuala Lumpur.

4. den:

po snídani transfer na letiště a odlet na Sandakan. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Sepilok. Zbytek dne volno. 

5. den:

po snídani navštívíte největší světové rehabilitační centrum pro orangutany. Následuje přejezd do Sukau, cestou navštívíte Gomantong jeskyně, kde můžete pozorovat řadu ptačích druhů. Na lodi doplujete do Borneo Nature Lodge, kde budete ubytováni. Možnost pozorování rozmanitých druhů živočichů, ptactva a divoké přírody. Můžete spatřit i opice nosaté. Nocleh v Natur Logde. 

6 den:

brzy ráno  odjezd k jezeru Ox Bow Lake - po řece Kinabatangan. Pozorování ptactva a zvířat. Krátká procházka džunglí, následuje návrat do Borneo Nature Lodge na snídani. Individuální volno - možnost prozkoumání okolí, prohlídka okolních vesnic. Večer výlet lodí. Ubytování v Nature Lodge.

7 den:

po snídani transfer do Semporny a dále přejezd lodí na ostrovy Pom Pom. Ubytování v hotelu, volno určené ke koupání, šnorchlování a odpočinku. Nocleh na Pom Pom Island.

8.-10. den:

volno na ostrovech. Ubytování je zajištěno s plnou penzí v hotelu Pom Pom Island Resort.

11. den:

snídaně, transfer na Tawau a odlet zpět do Kuala Lumpur. Po příletu prohlídka čtvrti Putrajaya - administrativní centrum Malajsie 25 km jižně od Kuala Lumpur. Moderní budovy se zde místí s tradiční architekturou a vytvářejí neuvěřitelné scenérie okolo jezera. Nocleh v Kuala Lumpur.

12. den:

snídaně, následuje prohlídka města nové i staré části. Uvidíte  známé Petronas Twin Tower, navštívíte čínské město, Majsid Jamek, starý královský palác, chrám Thean Hou, Národní památník a mešitu, Náměstí nezávislosti a budovu železniční stanice. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do ČR (s mezipřistáním).

13. den:

přílet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000