crosssearch

Kuala Lumpur Kuala Terengganuostrov Redang

Poznávací zájezdy, Malajsie

Přílet do Kuala Lumpur. Po příletu následuje transfer do hotelu. Zbytek dne volno k odpočinku. (Ubytování v hotelu Swiss Garden Residence 4* nebo podobném)

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

Odlet z Prahy do Kuala Lumpur.

2. den - Kuala Lumpur

Přílet do Kuala Lumpur. Po příletu následuje transfer do hotelu. Zbytek dne volno k odpočinku. (Ubytování v hotelu Swiss Garden Residence 4* nebo podobném)

3. den - Kuala Lumpur

Snídaně. V 9:00 odjezd na půldenní prohlídku Kuala Lumpur. Prohlídka začíná u soutoku řek Gombak a Klang, kde bylo město založeno. Pokračuje k Petronas Twin Tower (zastávka na focení), královskému paláci (zastávka na focení). Poté návštěva centra ručních výrobků, Národního Muzea a Národní Mešity (zastávka na focení). Poté pokračujete k Národnímu monumentu a na náměstí Svobody, kde si prohlédnete budovu sultána Abdula Samada. Poté návrat do hotelu a zbytek dne volno k odpočinku. (Ubytování v hotelu Swiss Garden Residence 4* nebo podobném)

4. den - Kuala Lumpur / Kuantan

Snídaně. Volné dopoledne. Ve odjezd 12:00 do Kuantanu. Po příjezdu následuje ubytování na hotelu. Zbytek dne volno k odpočinku. (Ubytování v hotelu Swiss Garden Resort Kuantan 4* nebo podobném)

5. den - Kuantan

Snídaně. V 09:00 odjezd na prohlídku Kuantanu. Kuantant je hlavní město státu Pahang a největší město oblasti Peninsula Malaysia. Zde poznáte pohodový život plný tradičních a kulturních aktivit. Procházka po pláži, kde je plno místních umělců předvádějících své rukodělné výrobky. Návštěva centra Pandanus Weaving, kde uvidíte zpracování místní trávy, ze které poté vznikají klobouky, tašky, atd. Poté navštívíte továrnu na batikované zboží, kde uvidíte, jak se ručně vyrábí batikované výrobky. Následuje návštěva rybářské vesničky Beserah, kde budete zasvěceni do tajů přípravy místní speciality - solených ryb. Můžete si zde koupit čerstvé úlovky přímo od rybářů. Pokud budete mít štěstí, uvidíte, jak místní používají buvoly k tažení vylovených ryb ke zpracování.

Poté následuje krátká jízda na ,,Black Rock Beach" pláž z černých kamenů, které jsou vulkanického původu. Poté následuje projížďka okrajem města, kde budete moc vidět domy regenta a ministra. Den zakončíte na pláži Teluk Chempedak. Zde můžete vidět místní obyvatele prodávající různé druhy rukodělných výrobků a místního jídla. Dále si můžete užít nákupy, procházku po pláži nebo si zajít do 5* hotelu Hyatt Regency na drink (za poplatek). Následuje návrat do hotelu. Zbytek dne volno k odpočinku. (Ubytování v hotelu Swiss Garden Resort Kuantan 4* nebo podobném)

6. den - Kuantan / Lake Kenyir

Snídaně. V 09:00 odjezd k jezeru Kenyir. Ubytování v hotelu a zbytek dne volno k odpočinku. (Ubytování v hotelu Lake Kenyir Resort 4* nebo podobném).

7. den - Lake Kenyir

Snídaně. V 09:00 odjezd do sloní rezervace Sungai Ketiar. Rezervace se stará o přirozené prostředí slonů. Je zde dostatek stravy pro tento druh. Rezervace je vhodná na návštěvu pro celé rodiny. Možnost jízdy na slonovi. Návrat do hotelu k ubytování. Zbytek dne volno k odpočinku. (Ubytování v hotelu Lake Kenyir Resort 4* nebo podobném).

8. den - Lake Kenyir / Terengganu

Snídaně. V 09:00 oejezd do Kuala Terengganu. Následuje prohlídka města. Začínáte v čínské čtvrti a návštěvou barevného centrálního trhu. Poté si vezmete vodní taxi a přejedete k překrásně rybářské veničce Seberang Takir (jízda je zářivě barevnou rybářskou lodí). Poté pojedete okolo nábřeží a Maziah paláce. Návštěva Státního Muzea (největší muzeum v jihovýchodní Asii s venkovní i vnitřní expozicí). Navštívíte unikátní budovu na ostrově Duyung ze kterého je nádherný výhled na dřevěné domky v čínské čtvrti. Oběd. Po obědě následuje zastávka na pláži Batu Buruk a v továrně na mosazné věci. Den zakončíte návštěvou plovoucí mešity Crystal Mosque. Návrat do hotelu k ubytování. Zbytek dne volno k odpočinku. (Ubytování v hotelu Sutra Beach Resort 4* nebo podobném).

9. den - Kuala Terengganu / Redang Island

Snídaně. V 09:00 odjezd do přístavu Syahbandar, odkud odjedete lodí na ostrov Redang. Ubytování v hotelu s plnou penzí (vč. ,,čaje o páté). Fakultativně možnost výletu na šnorchlování. (Ubytování v hotelu Redang Beach Resort 4* nebo podobném).

10. den - Redang Island

Volný den v hotelu s plnou penzí (vč. ,,čaje o páté a BBQ večeře). (Ubytování v hotelu Redang Beach Resort 4* nebo podobném).

11. den

Snídaně. Poté odjezd do přístavu Syahbandar a odjezd na letiště v Kuala Terengganu. Poté odlet přes Kuala Lumpur zpět do Prahy.

12. den

Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000