crosssearch

Turistický týden Na Madeiře

Poznávací zájezdy, Madeira

1. DEN – Přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování. 2. DEN – Po snídani odjezd z hotelu směrem na Canical. Zastávka na Pico do Facho, z kterého je nádherný výhled na Canical, poloostrov Ponta de Săo Lourenco a na údolí s městem Machico a přistávací dráhu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. DEN – Přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování.

2. DEN – Po snídani odjezd z hotelu směrem na Canical. Zastávka na Pico do Facho, z kterého je nádherný výhled na Canical, poloostrov Ponta de Săo Lourenco a na údolí s městem Machico a přistávací dráhu letiště Santa Catarina. Dále navštívíte Muzeum velrybářství v Canicalu (za poplatek), poté tříhodinová procházka (cca 7 km) k nejvýchodnějšímu bodu Madeiry – Ponta do Furado. Odpoledne zastávka na koupání na jediné písečné pláži přírodního původu na ostrově – Prainha.

3. DEN – Snídaně. Odjezd do vesnice Camacha, která je známa svou košíkářskou tradicí. Pokračujete do Ribeiro Frio, zde navštívíte pstruží farmu, odtud se vydáte na čtyřhodinovou túru kolem Levady do Furado přes Lamaceiros do Portely (cca 11 km, 4 hod.). Při návratu zpět se zastavíte v Monte (možnost vyzkoušet montský tobogan – sjezd v proutěných koších na dřevěných lyžích až do centra Funchalu, za poplatek).

4. DEN – Volný den s možností zakoupení celodenního výletu s obědem – okruh ostrovem do Porto Moniz – nebo návštěva sousedního ostrova Porto Santo s 9 km dlouhou písečnou pláží (fakultativně, za poplatek).

5. DEN – Snídaně. Odjezd na náhorní planinu Paúl da Serra, odtud (cca 20 min.) do Rabacalu, kde si projdete dvě nejznámější madeirské levady – Levadu do Risco a Levadu das 25 Fontes (cca 3,5 hod.). Návrat k autobusu přes tunel (asi 30 min.). Při návratu koupání ve vesnici Calheta.

6. DEN – Ráno odjezd na třetí nejvyšší horu Madeiry – Pico do Arieiro (1 810 m), odkud se vydáte na hřebenovou túru s několika tunely k nejvyššímu vrcholu ostrova Pico Ruivo (1 862 m). Poté přes Torrinhas sejdete do Achada de Teixiera (14 km, 6 hod.).

7. DEN – Po snídani odjezd do městečka Santana s typickými madeirskými domky se slaměnou střechou. Poté do Queimadas, odkud se vydáte kolem Levady do Caldeirao Verde k Pekelnému kotli – Caldeirao do Inferno – a stejnou cestou zpět k autobusu v Queimadas (16 km, asi 7 hod.).

8. DEN – Volno až do transferu na letiště.

CENA ZAHRNUJE: Leteckou dopravu, uvedený program, ubytování v hotelu Duas Torres***, stravování dle výběru (snídaně nebo polopenze), česky mluvícího průvodce, pojištění léčebných výloh.

CENA NEZAHRNUJE: Letištní taxy a bezpečnostní poplatky. Minimální počet osob v zájezdu je 10.

Změna programu vyhrazena!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000