crosssearch

Turistický týden - Florasol

Poznávací zájezdy, Madeira

Na hlavní třídě Estrada Monumental, podél níž se dá dojít procházkou do centra Funchalu (cca 2,5 km, hotelový minibus zdarma). Mořské pobřeží s krásnou promenádou vedoucí k veřejným koupalištím cca 300 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis okruhu

1. den

Přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování.

2. den

Po snídani odjezd z hotelu směrem na Caniçal. Zastávka na Pico do Facho, z něhož je nádherný výhled na Caniçal, poloostrov Ponta de Sao Lourenco, na údolí s městem Machico a přistávací dráhu letiště Santa Catarina. Následuje tříhodinová procházka (cca 7 km) k nejvýchodnějšímu bodu Madeiry – Casa da Sardinho. Odpoledne zastávka na koupání na jediné písečné pláži přírodního původu na ostrově – Prainha.

3. den

Snídaně. Odjezd do vesnice Camacha, která je známá svou košíkářskou tradicí. Pokračujete do Ribeiro Frio, kde navštívíte pstruží farmu, odtud se vydáte na čtyřhodinovou túru kolem Levády do Furado přes Lamaceiros do Portely (cca 11 km, 4 hod.). Při návratu zpět se zastavíte v Monte (možnost vyzkoušet montský tobogan – sjezd v proutěných koších na dřevěných lyžích, za poplatek).

4. den

Volný den s možností zakoupení celodenního výletu s obědem – okruh ostrovem do Porto Moniz – nebo návštěva sousedního ostrova Porto Santo s téměř 10 km dlouhou písečnou pláží (fakultativně, za poplatek).

5. den

Snídaně. Odjezd na náhorní planinu Paúl da Serra, odtud (cca 45 min.) do Rabaçalu, kde si projdete dvě nejznámější madeirské levády – Levadu do Risco a Levadu das 25 Fontes (cca 3,5 hod.). Návrat k autobusu přes tunel (asi 15 min.). Při návratu koupání ve vesnici Calheta.

6. den

Ráno odjezd na třetí nejvyšší horu Madeiry Pico do Arieiro (1 818 m), odkud se vydáte na hřebenovou túru s několika tunely k nejvyššímu vrcholu ostrova Pico Ruivo (1 862 m). Poté návrat směrem na Achada de Teixiera (11 km, 5 hod.). Zastávka v městečku Santana s typickými madeirskými domky se slaměnou střechou.

7. den

Po snídani odjezd na sever ostrova do Pico das Pedras, odkud se vydáte kolem Levady do Caldeirao Verde k vodopádu a stejnou cestou zpět k autobusu v Pico das Pedras (16 km, asi 7 hod.).

8. den

Volno až do transferu na letiště.

Cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy a další poplatky, uvedený program, ubytování v hotelu Florasol ccc, stravování dle výběru (snídaně nebo polopenze), česky mluvícího průvodce CK
Povinná výbava: turistické boty, nepromokavé oblečení, baterky do tunelů
Minimální počet osob v zájezdu je 10

Poloha hotelu

Na hlavní třídě Estrada Monumental, podél níž se dá dojít procházkou do centra Funchalu (cca 2,5 km, hotelový minibus zdarma). Mořské pobřeží s krásnou promenádou vedoucí k veřejným koupalištím cca 300 m.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Zábava

Možnosti zábavy v blízkém okolí. Večerní programy v komplexu Mimosa/Estrelicia.

Sportovní nabídka

Zdarma: stolní tenis, biliár, možnost využít zdarma vnitřní bazén, jacuzzi, saunu nabo malé fitness v komplexu Mimosa/Estrelicia (cca 400 m).

Pro děti

Brouzdaliště, hřiště, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Pláž

Veřejná koupaliště (lida) cca 500 m, vstup za poplatek.

Pokoje

ST: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, trezor (za poplatek), obývací prostor s vybaveným kuchyňským koutem, balkon nebo terasa.  

Maximální obsazenost: Studio(ST): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběru z menu.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro, Diners Club.

Internet

Zdarma: WiFi u bazénu. Za poplatek: internetový koutek.

Internetové stránky hotelu: www.dorisol.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000