crosssearch

Slavnosti květin na Madeiře

Poznávací zájezdy, Madeira

Quinta das Cruzes o Calheta o Funchal o Camacha o Pico do Arieiro o Santana

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Funchalu, transfer do hotelu, nocleh.

2. den:

návštěva zahrady Quinta das Cruzes – bývalé rezidence objevitele ostrova J. G. Zarca, prohlídka krásné zahrady s malou farmou orchidejí, přejezd do Botanické zahrady – prohlídka nádherných stromů a rostlin, v jižní části ptačí voliéry, návštěva zahrady orchidejí (vstupy do zahrad zahrnuty v ceně). Individuální volno, nocleh.

3. den:

 pěší túra podél levády Levada da Calheto – Loreto podél jižního pobřeží, eukalyptovým hájem, kapradinovými porosty, plantážemi lilií (cca 9km, 3 hodiny – obtížnost lehká), v Calhetě zastávka na krátkou prohlídku továrny na zpracování cukrové třtiny. Nocleh.

4. den:

Monte – rezidenční oblast nad Funchalem, prohlídka kostela a parku, návštěva tropických zahrad Tropical Monte Palace (vstupné v ceně) s unikátní sbírkou rostlin a dřevin z celého světa, přes 100.000 exotických i místních druhů. Individuální volno, nocleh.

5. den:

odjezd do vesničky Camacha – návštěva prodejny proutěného zboží, výjezd autokarem na třetí nejvyšší horu ostrova Pico do Arieiro v nadmořské výšce 1 818 m. n. m., třetihorními lesy ke pstruží farmě Ribeiro Frio – krátká procházka na vyhlídku Balcoes, přejezd do Santany – prohlídka městečka vč. typických barevných domků se slaměnou střechou. Na zpáteční cestě zastávka v Machicu - možnost procházky městečkem, v případě příznivého počasí koupání na písčité pláži. Nocleh.

6. den:

procházka do centra Funchalu, nezapomenutelný zážitek při pohledu na tisíce dětí sestavujících z nádherných květin Zeď naděje – "Wall of Hope". Pěší procházka městem s průvodcem – prohlídka nejzajímavějších koutů historické části hlavního města, podél přístavu, kouzelnými uličkami ke katedrále da Sé, zastavení v muzeu vína a na tržnici Mercado dos Lavradores. Individuální volno, nocleh.

7. den:

dopoledne individuální volno, v odpoledních hodinách květinový průvod "Grand Cortege Allegoric" v centru. Nocleh.

8. den:

transfer na letiště, odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000