crosssearch

Madeira - Atlantic Festival

Poznávací zájezdy, Madeira

Zažijte jedinečnou atmosféru Atlantic festivalu - každou červnovou sobotu ostrov rozzáří úžasná kombinace nádherných světel ohňostrojů a zvuků doprovodné hudby. Využijte možnosti nového programu s výletem na sousední ostrov Porto Santo, vyhlášenou dovolenkovou destinaci...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

 odlet z Prahy do Funchalu, transfer do hotelu, nocleh.

2. den:

 prohlídka nejkrásnějších a nejzajímavějších míst a památek hlavního města Funchalu s návštěvou katedrály da Sé, tržnice Mercado dos Lavradores (výrobna krajek a ochutnávka vína Madeira), přejezd do Botanické zahrady s překrásnými dřevinami a rostlinami, ptačí voliérou v jižní části zahrady (vstupné v ceně). Individuální volno, nocleh.

3. den:

po snídani výjezd na severozápad ostrova - objevit krásy údolí Rabacal, jenž se nachází v přírodním parku: skryté poklady původních endemických lesů Laurisilva s množstvím lišejníků, mechů a kapradin. Pěší túra podél levády k jezírku s vodopádem Risco a "25 Fountains" (cca 12 km / 4 hod., obtížnost: lehká). Návrat do Funchalu, nocleh.

4. den:

výlet na sousední ostrov Porto Santo, proslulý svou nádhernou 9 kilometrovou písčitou pláží: transfer do přístavu, plavba trajektem cca 3 hod. s krásnými výhledy na jihozápadní pobřeží Madeiry, po doplutí společný výlet po ostrově Porto Santo (cca 2 hod.), volný čas - možnost procházky hlavním městem, odpočinku či koupání na pláži. Po návratu zpět na o. Madeira transfer do hotelu, nocleh.

5. den:

odjezd na třetí nejvyšší vrchol ostrova Pico do Arieiro v 1818 m. n. m. (zastávka), třetihorními lesy Laurisilva ke pstruží farmě Ribeiro Frio – procházka na vyhlídku Balcoes, přejezd do Santany proslulé barevnými domky se slaměnou střechou. Společný typický oběd - ryba Espada. Přejezd k nejvýchodnějšímu místu ostrova – kouzelnému mysu Ponta de Sao Lourenco, na zpáteční cestě do Funchalu zastávka v Machicu - možnost koupání na písčité pláži nebo prohlídku městečka. Nocleh.

6. den:

půldenní výlet na jednu z nejkrásnějších túr - levádu Marocos, začíná ve vesničce Marocos a vede spirálovitě přes kultivované terasy nad městečkem Machico, trasa lemována řadou květin s nádhernými výhledy na pobřeží a oceán (cca 6 km / 2 hod., obtížnost: lehká).  Odpoledne individuální volno.  Ve večerních hodinách (cca 20:45 hod.) transfer do přístavu k nalodění na katamarán, jedinečný zážitek z večerní plavby, přípitek se šumivým vínem a jahodami (plavba cca 1,5 hod.). Ohňostroj ve 22:30 hod. Transfer do hotelu, nocleh.

7. den:

individuální volno (možnost fakultativních výletů dle doporučení průvodce v místě - lodní výlety, pěší túry po levádách, návštěvy parků a zahrad, zapůjčení automobilu a další).

8. den:

transfer na letiště, odlet do ČR.
 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000