crosssearch

Krásy a příroda hor Funchalu na kole

Poznávací zájezdy, Madeira

Prožijte svou dovolenou v rozkvétajícím se letovisku Garajau v kombinaci se sportovní aktivitou, kdy při cykloturistice ve zdejších horách se vám bude při pohledu na okolní přírodu až tajit dech.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prožijte svou dovolenou v rozkvétajícím se letovisku Garajau v kombinaci se sportovní aktivitou, kdy při cykloturistice ve zdejších horách se vám bude při pohledu na okolní přírodu až tajit dech.

Dom Perdo Garajau ***Hotelový komplex je tvořen šesti bloky sestupujícími postupně k pláži a leží v satelitním městečku Garajau, které se za posledních 25 let velmi rozvinulo a stává se stále více vyhledávaným turistickým letoviskem. Resort se pyšní příjemnou přátelskou atmosférou a nabízí dva bazény. Centrum Funchal je vzdáleno pouhých osm kilometrů a lze se do něj snadno dostat místní hromadnou dopravou.

Pico do ErieiroTúra začíná V Pico de Arieiro, vrcholku, který je třetím nejvyšším bodem Madeiry a zároveň nejvyšším vrcholem, který je přístupný automobilem (1818 m). Odsud se vydáte na cestu, jež je plná různých až "bláznivých" hornatých skalních stezek a mnoha úzkých, ale plynulých tras skrz lesy a zdejší přírodu. Během cesty je nutno překonat i pár kopců, při jejichž zdolávání a díky zpomalení se naskytnou úžasné momenty spojení se zdejší přírodou. Během cesty krátká zastávka a následné pokračování jízdou dolů až do venkovské oblasti, kdy vás cestou překvapí nádherné stezky, levády a okolní krajina. Během cesty spatříte také typické madeirské domky. V posledním úseku se seznámíte s venkovskou krajinou ostrova.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, v případě 8 denního zájezdu 7 nocí v hotelu Don Pedro Garajau se snídaní, v případě 11 denního zájezdu 10 nocí v hotelu Don Pedro Garajau se snídaní, v případě 12 denního zájezdu 11 nocí v hotelu Don Pedro Garajau se snídaní, v případě 15 denního zájezdu 14 nocí v hotelu Don Pedro Garajau se snídaní, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta během pobytu, služby anglicky hovořícího průvodce během jízdy na kolech, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfer Garajau-Pico de Arieiro-Garajau, zapůjčení kvalitního kola a helmy během programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb., V ceně zájezdu není zahrnuto:

Doporučný příplatek za cestovní pojištění 590 Kč/pobyt/dospělá osoba a 340 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby a ECO taxa 1-5 EUR/dospělá osoba, splatná na místě v hotovosti), Upozornění

Cesta na horském kole trvá přibližně 5 hodin a ujetá trasa činí v průměru 40 km. Náročnost: fyzická: 1/4, terén: 1/4. Minimální obsazenost 2 PAX, maximální obsazenost 40 PAX

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000