crosssearch

Grand tour Madeirou

Poznávací zájezdy, Madeira

Funchal o Porto Moniz o Prazeres o Ponta do Pargo o Pico do Arieiro o Santana

Konečná cena za osobu od: 22 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Funchalu, transfer do hotelu, nocleh.

2. den:

prohlídka nejkrásnějších a nejzajímavějších míst a památek hlavního města Funchalu s návštěvou katedrály da Sé, tržnice Mercado dos Lavradores (výrobna krajek a ochutnávka vína Madeira), přejezd do botanické zahrady s překrásnými dřevinami a rostlinami, ptačí voliérou v jižní části zahrady (vstupné v ceně). Individuální volno, nocleh.

3. den:

odjezd na severozápadní pobřeží ostrova do Sao Vincente, dále do Porto Moniz  - zastávka, možnost koupání v přírodních lávových bazénech, přes náhorní plošinu Paul da Serra na vyhlídku Encumeada s úžasným výhledem na jižní a zároveň severní pobřeží, společný pozdní oběd v přírodě pod Encumeadou v Bica da Cana - typická madeirská specialita Espetada (hovězí maso na vavřínovém špízu s bramborem, domácím chlebem, salátem, červeným vínem a ovocem), možnost krátké procházky na vyhlídku. Cestou zpět do Funchalu zastavení na druhém nejvyšším útesu v Evropě Cabo Girao a v typické rybářské vesnici Camara do Lobos. Nocleh.

4. den:

odjezd na pěší túru podél levády Boa Morte – Eira do Mourao (cca 6,5 km / 2–2,5 hod.), kouzelnou přírodou s nádhernými výhledy, přejezd k západnímu mysu Ponta do Pargo – zastávka na vyhlídce, jižním pobřežím do Jardim do Mar (zastávka), do Calhety na krátkou prohlídku továrny na zpracování cukrové třtiny, možnost koupání na krásné písečné pláži. Nocleh.

5. den:

odjezd na třetí nejvyšší vrchol ostrova Pico do Arieiro v 1818 m. n. m. (zastávka), třetihorními lesy ke pstruží farmě Ribeiro Frio – procházka na vyhlídku Balcoes, přejezd do Santany proslulé barevnými domky se slaměnou střechou. Společný typický oběd - ryba Espada. Přejezd k nejvýchodnějšímu místu ostrova – kouzelnému mysu Ponta de Sao Lourenco, na zpáteční cestě do Funchalu zastávka v Machicu - možnost koupání na písčité pláži nebo prohlídku městečka. Nocleh.

6. den:

odjezd na vyhlídku Eira do Serrado – první zastávka na vyhlídce Pico dos Barcelos s unikátním pohledem na Funchal, druhá na vyhlídce Eira do Serrado s nezapomenutelným výhledem do Údolí jeptišek – kráteru Curral das Freiras. Zastávka na Monte – rezidenční čtvrti nad hlavním městem, prohlídka kostela a parku, možnost fakultativně jízdy v unikátních dřevěných saních na trase 4 km za běžného provozu. Individuálně možnost návštěvy Tropických zahrad, lanovkou zpět do Funchalu, nebo návštěva muzeí či parků ve městě, individuální volno. Nocleh.

7. den:

individuální volno – možnost fakultativních výletů v místě (doporučí a nabídne průvodce na místě – pěší túry po levádách, návštěvu dalších zahrad a parků, lodní výlety – replikou Kolumbovy lodi Santa Maria podél pobřeží, vyjížďka katamaránem, lodní výjezd na pozorování delfínů, pronájem automobilu, trajektem na ostrov Porto Santo s překrásnou 9 km dlouhou písečnou pláží, potápění, rybaření a mnoho dalších).

8. den:

transfer na letiště, odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000