crosssearch

Azorské Ostrovy: St. Miguel, Pico, Faial

Poznávací zájezdy, Madeira

Azorské ostrovy - magické místo, které navždy učaruje, obrovská členitá \"zahrada\" zasazená do Atlantiku. Název souostroví pochází z portugalského \"azures\" = modré. Objevte krásy nádherně barevných ostrovů plných rozmanitých rostlin - v zahradách i volné přírodě, úžasně...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

přílet na ostov St. Miguel, transfer do hotelu, nocleh.

2. den:

odjezd na západní stranu ostrova, jemuž dominuje sopečný masiv Sete Cidades; zastávka na vyhlídce Vista do Rei, v místě s jedním z nejkrásnějších panoramatických výhledů na ostrov a dvě jezera (modré a zelené) v sopečném kráteru. Cestou zpět do Ponta Delgady zastavení na ananasové plantáži. Přejezd na letiště, přelet na ostrov Pico. Transfer do hotelu, nocleh.

3. den:

krátkou procházkou městem Horta (unikátní svým kosmopolitním přístavem jachet, kotvících při svých transatlantických

ostrov

Faial (plavba cca půl hodiny). Cesta skrze údolí Vale dos Flamengos do nejkrásnější oblasti ostrova - sopečného kráteru Caldeira 2 km širokého a 400 m hlubokého, který je zároveň přírodní rezervací, kde jsou zastoupeny endemické druhy třetihorních lesů Laurissilva. Po obědě dále do oblasti Capelinhos na západě ostrova, vytvořené r. 1957-1958 sopečnou erupcí, jejíž pozůstatky lze v místě spatřit i dnes. Lodí zpět na ostrov Pico. Nocleh.

4. den:

od Madaleny podél severního pobřeží se zastavením na impresivních skalních útvarech Arcos do Cachorro (vzrušující souhra barev a zvuků oceánu), dále přes Sao Roque do Vila das Lajes - návštěva muzea velrybářského průmyslu. Společný oběd v místní restauraci. Jižním pobřežím zpět, místy s endemickou ohromující vegetací – azorským jalovcem, mahagonem, vavřínem; zastávka na vinici, která byla v r. 2004 označena jako světové dědictví UNESCO. Přelet na ostrov St. Miguel. Transfer do hotelu, nocleh.

5. den:

půldenní lodní výlet na pozorování velryb, odpoledne individuální volno. Nocleh.

6. den: 

výlet přes Ribeira Grande, zastávka na vyhlídce Santa Iria s okouzlujícím výhledem do vnitrozemí a severní pobřeží, zastavení na čajových plantážích a prohlídka muzea s dodnes funkčním zařízením z 19. st. na zpracování světoznámé značky čaje Gorreana Tea. Přejezd do vesničky Furnas - známé díky své sopce se 2 tzn. caldeirami a přípravou typického místního pokrmu Cozido - unikátní společný oběd "vytažený přímo ze země"  podávaný v místní restauraci. Návštěva botanické zahrady Terra Nostra, rajské zahrady s jezírky, mosty a exotickou vegetací, jedné z nejkrásnějších na ostrově. Návrat do Ponta Delgady podél jižního pobřeží, nocleh.

7. den:

individuální volno.

8. den:

transfer na letiště, odlet do ČR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000