crosssearch

Wellness Velikonocea slavnost UNESCO

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Pojeďte do teplejšího kraje, do teplé vody a ještě navíc na Velikonoce, do Egeru a vesničky UNESCO Hollókö na největší palócký festival. Jarní zájezd za termálními lázněmi, památkami i velikonočním folklórem Maďarska. Čeká nás slavný zámek, barokní skvost Eger, koupání hned v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Wellness Velikonoce
a slavnost UNESCO


1. den zájezdu Odjezd z ČR v ranních hodinách až dopoledních hodinách, Praha 7.00 hod. a dále dle míst nástupů, přejezd přes Slovensko a zastávka v GÖDÖLLÖ, královský zámek a zahrady, ubytování, koupání v hotelu v centru EGERU, večeře a večerní procházka lázeňskou částí města.


2. den zájezdu EGER, město baroka a vína, celodenní pohoda v termálních lázních, na 150 chráněných barokních domů, náměstí s chrámem (K.I..Dientzenhofer), hrad s původním biskupstvím, turecký minaret, vinotéka, hotel s vlastními termálními lázněmi a přístupem do areálu městských lázní Eger, celodenní pohoda, masáže a turecké lázně a wellness za příplatek, večeře, fakultativně ochutnávka vína a atmosféra “ údolí krásných paní” s vinnými sklepy v Egeru.


3. den zájezdu Termální lázně EGERSZALÓK, moderní areál původně přírodních lázní „maďarské Pamukkale“, saunový svět, procházka v přilehlém přírodním parku s travertinovým termálním svahem, návrat na ubytování, večeře, večerní vinárna nebo cukrárna v centru.


4. den zájezdu Velikonoce v HOLLÓKÖ, palócký festival, vesnice UNESCO s tradiční architekturou, lidové kroje a velikonoční zvyklosti, tradiční lidový trh a umělecká řemesla, typická keramika, maďarská kuchyně, cesta přes Budapešť, večer návrat do ČR, Praha do 24:00 hod.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000