crosssearch

Velký Meder - Termální Lázně Autobusem - Jednodenní Zájezd

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

VELKÝ MEDER - TERMÁLNÍ LÁZNÉ: Regenerace a odpočinek 365 dní v roce. Voda z Velkého Mederu příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci organismu. Termální koupaliště bylo otevřeno v roce 197 na bázi dvou termálních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


VELKÝ MEDER - TERMÁLNÍ LÁZNÉ: Regenerace a odpočinek 365 dní v roce. Voda z Velkého Mederu příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci organismu.

Termální koupaliště bylo otevřeno v roce 197 na bázi dvou termálních pramenů s léčivou vodou o teplotě 27 - 38°C. Chemické složení vody je téměř totožné s piešťanskými prameny. V roce 2004 došlo k rozsáhlé rekonstrukci areálu, který byl přejmenován na Termálpark - Termální koupaliště Velký Meder.

1. den:
Odjezd v 6:00 hod z Olomouce. Celodenní koupání v termálních lázních Veľký Meder = moderní relaxační komplex v příjemném prostředí osmdesátihektarového lesoparku. Má devět bazénů, z toho tři venkovní, čtyři vnitřní a dva polokryté s teplotou termální vody 26-37°C s velmi příznivými léčivými účinky na pohybové ústrojí. V areálu se také nachází pět tobogánů, volejbalové a fotbalové hřiště, aj.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000