crosssearch

Velikonoční Budapešť - autobusem

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Program zájezdu 1. den: Odjezd v ranních hodinách do Budapešti. Ubytování v *** hotelu a odjezd na krátkou procházku budínské strany (královský Hrad, Rybářská bašta). Návrat do hotelu, večeře, nocleh. 2. den: Po snídani odjezd po výstavní Andrássy út (která je součástí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odjezd v ranních hodinách do Budapešti. Ubytování v *** hotelu a odjezd na krátkou procházku budínské strany (královský Hrad, Rybářská bašta). Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
 

2. den: Po snídani odjezd po výstavní Andrássy út (která je součástí kulturního dědictví UNESCO) do Městských sadů, kde je možné navštívit Zoologickou nebo Botanickou zahradu, Cirkus, nebo relaxovat v termálních lázních Széchenyi. V odpoledních hodinách jízda nejstarším metrem na evropském kontinentě do centra pěšťské části města a procházka po nejkrásnější pěší ulici v Budapešti - Váci utca.
 

3. den: Po snídani prohlídka největší církevní stavby, baziliky sv. Štěpána a cestou z centra města zastávka na Gellértově vrchu, Citadela. V poledne odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000