crosssearch

Velikonoce v jižním Maďarsku

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody. Program:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

Program:

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: Příjezd do lázní Harkány v ranních hodinách. Prohlídka města, pobyt v lázních HARKÁNY, večer společná návštěva Halászcsárdy (příjemné posezení u živé muziky).

3. den: Půldenní výlet - PÉCS - starobylé univerzitní město s památkami s turecké doby, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY, fakultativně velmi oblíbený výlet do vesnice Matty - posezení v Pauls Csárdě.

4. den: Půldenní výlet - VILLÁNY - malebná vinařská obec, ochutnávka vína s možností nákupu přímo ve vinném sklípku, zastávka v městečku SIKLÓS se zachovalým hradem a oblíbenou tržnicí, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY.

5. den: Dopoledne výlet do MÁRIAGUID - poutní klášter a křížová cesta na horu Tenkés, návštěva maďarského venkova, odpoledne odjezd do ČR, příjezd do ČR v pozdních nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000