crosssearch

Velikonoce a jaro v jižním Maďarsku

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách, noční přejezd.

2.den (so): Příjezd do lázní Harkány v ranních hodinách. Prohlídka města, pobyt v lázních HARKÁNY, večer společná návštěva typické maďarské csárdy s výbornou kuchyní, vínem a zábavou při muzice.

3.den (ne): Půldenní výlet - PÉCS - starobylé univerzitní město s památkami s turecké doby. Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY. Večer fakultativně velmi oblíbený výlet do VESNICE MATTY - posezení v Pauls Csárdě u vynikající večeře (pečená kachna přímo z pece) s bujarou zábavou.

4.den (po): Půldenní výlet: VILLÁNY - malebná vinařská obec s mnoha vinnými sklepy, muzeem vína a unikátní sochařskou galerií pod širým nebem, ochutnávka vína. SIKLÓS se zachovalým hradem a oblíbenou tržnicí. Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY.

5.den (út): Dopoledne výlet do MÁRIAGÜID - poutní klášter a křížová cesta na horu Tenkés, návštěva slavného bojiště u Moháče, odpoledne odjezd do ČR, příjezd do ČR v pozdních nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000