crosssearch

Termální wellness velikonoce

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Chcete si s námi zahrát na jaro, které přišlo dříve? Pojeďte do teplejšího kraje, do teplé vody a ještě navíc na Velikonoce: do Egeru a vesničky UNESCO HOLLÓKŐ na největší palócký festival. Jarní zájezd za termálními lázněmi, památkami i velikonočním folklórem Maďarska. Čeká...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR ve ranních hodinách přes Slovensko, zastávka v Gödöllö, královský zámek a zahrady, ubytování, koupání v hotelu v centru Egeru, večeře a večerní procházka lázeňskou částí města.
2. den: Eger, město baroka a vína, celodenní pohoda v termálních lázních, na 150 chráněných barokních domů, náměstí s chrámem (K.I..Dientzenhofer), hrad s původním biskupstvím, turecký minaret, vinotéka, hotel s vlastními termálními lázněmi a přístupem do areálu městských lázní Eger - celodenní pohoda, masáže a turecké lázně a wellness za příplatek, večeře, fakultativně ochutnávka vína a atmosféra “ údolí krásných paní” s vinnými sklepy v Egeru.
3. den: termální lázně Egerszalók, moderní areál původně přírodních lázní „maďarské Pamukkale“, saunový svět, procházka v přilehlém přírodním parku s travertinovým termálním svahem, návrat na ubytování, večeře, večerní vinárna nebo cukrárna v centru.
4. den: Velikonoce v Hollókö, palócký festival, vesnice UNESCO s tradiční architekturou, lidové kroje a velikonoční zvyklosti, lidový trh a umělecká řemesla, typická keramika, maďarská kuchyně, návrat do Prahy do půlnoci.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000