crosssearch

Termální wellness, Velikonoce v Egeru a slavnost UNESCO

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Chcete si s námi zahrát na jaro, které přišlo dříve, či na léto, které odchází nejpozději? Pojeďte do teplejšího kraje, do teplé vody a ještě navíc na Velikonoce: do Egeru a vesničky UNESCO HOLLÓKŐ na největší palócký festival. Jarní zájezd za termálními lázněmi, památkami i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá):Odjezd z Prahy v ranních hodinách, transfer přes Slovensko, zastávka v GÖDÖLLÖ, královský zámek a zahrady, ubytování, koupání v hotelu*** v centru EGERU, večeře a večerní procházka lázeňskou částí města.

2.den (so):EGER, město baroka a vína, celodenní pohoda v termálních lázních, na 150 chráněných barokních domů, náměstí s chrámem (K.I.Dientzenhofer), hrad s původním biskupstvím, turecký minaret, vinotéka, hotel s vlastními termálními lázněmi a přístupem do areálu městských lázní Eger - celodenní pohoda, masáže a turecké lázně a wellness za příplatek, večeře, ochutnávka vína a atmosféra “ údolí krásných paní” s vinnými sklepy v Egeru.

3.den (ne):Termální lázně Egerszalók, moderní areál původně přírodních lázní „maďarské Pamukkale“, saunový svět, procházka v přilehlém přírodním parku s travertinovým termálním svahem, návrat na ubytování, večeře, večerní vinárna nebo cukrárna v centru.

4.den (po):Velikonoce v HOLLÓKÖ, palócký festival, vesnice UNESCO s tradiční architekturou, lidové kroje a velikonoční zvyklosti, lidový trh a umělecká řemesla, typická keramika, maďarská kuchyně, návrat do Prahy do půlnoci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000