crosssearch

Termální Lázně Zalakaros

Poznávací zájezdy, Maďarsko (zobrazit na mapě) mapa

Obrázek není k dispozici

4-denní zájezd s denním přejezdem 1. den Odjezd v ranních hodinách, příjezd do lázní Zalakaros odpoledne, ubytování, vstup do lázní, večeře. Nocleh. 2. den Snídaně. Celodenní individuální pobyt v lázních Gránit. Městský lázeňský komplex Gránit patří k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

4-denní zájezd s denním přejezdem

1. den
Odjezd v ranních hodinách, příjezd do lázní Zalakaros odpoledne, ubytování, vstup do lázní, večeře. Nocleh.
 
2. den
Snídaně. Celodenní individuální pobyt v lázních Gránit. Městský lázeňský komplex Gránit patří k nejrozsáhlejším lázeň ským areálům v Maďarsku a od r. 2007 se pyšní 4* – nejvyšším možným ohodnocením maďarského sdružení lázeňských míst. Pobyt ve zdejších lázních je léčebně relaxační a široká nabídka služeb zaručeně uspokojí všechny věkové kategorie klientů. Čeká na vás léčebné centrum s léčivou termální vodou jódového a brómového charakteru, která napomáhá léčbě pohybového ústrojí, gynekologických obtíží i kardiovaskulárních poruch. Opravdovou relaxaci si vychutnáte v zážitkových lázních se soustavou bazénů včetně dvou termálních a řadou vodních atrakcí, kde si na své přijdou i děti. Milovníky wellness pak uvítá finská sauna, aroma a infrasauna, parní komora či solná jeskyně. Lázně jsou otevřeny do 19:00. Večeře, nocleh.
 
3. den
Snídaně. Individuální pobyt v lázních Granit. Večeře, nocleh.
 
4. den
Snídaně. Odjezd do ČR. Cestou zastávka v tržnici - možnost zakoupení klobás a dalších delikates. Předpokládaný návrat do ČR ve večerních hodinách.
 

Hunguest Hotel Freya 3*
Hotel má vynikající polohu, leží přímo v centru města, v sousedství termálních lázní Gránit, se kterými je spojen podzemní chodbou. Kolem hotelu se rozprostírá příjemný park. Hostům je k dispozici restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, kavárna, bar, ochod s dárkovými předměty, dětský koutek a kulečník. Ubytování je ve 2-lůžkových pokojích s možností přistýlky, všechny jsou vybavené sociálním zařízením, telefonem, TV, minibarem, balkónem a WIFI.

Stravování - polopenze (snídaně i večeře formou bohatého bufetu.

Cena zahrnuje
3 noci s polopenzí v hotelu 3*, dopravu autobusem, průvodce, základní vstupné do lázní Gránit (čtvrtek-sobota: vstup do soustavy krytých bazénů včetně 2 termálních), pobytovou taxu, zapůjčení županu.
Cena nezahrnuje
vstup do saun a další léčebné procedury (platba na místě)
komplexní pojištění 104 Kč.
Minimální výměna na vstupy
10000 HUF.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000