crosssearch

Termální lázně u jezera Balaton

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Poznávací okruhy - Maďarsko

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (po): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. SZÉKESFEHÉRVÁR - prohlídka starobylého města (kostel sv. Imricha, Říšské jablko, Zahrada zřícenin, bazilika sv. Štěpána), které bylo po Esztergomu nejvýznamnější město maďarského království - korunovace a pohřby uherských panovníků. Odpoledne pobyt v nových termálních lázních ÁRPÁD postavených ve stylu tureckých lázní, příjezd do Siofóku ve večerních hodinách.

2.den (út): SZÁNTÓDPUSZTA - skanzen lidové architektury 18. a 19. st., sladkovodní akvárium s faunou a flórou Balatonu. SIÓFOK - prohlídka města a přístavu, pro zájemce možnost fakultativní vyhlídkové plavby lodí po jezeře. Odpoledne pobyt v termálních lázních Siófok postavených ve stylu starořímských lázní.

3.den (st): Prohlídka severního pobřeží Balatonu. VESZPREM - hradní vrch, sídlo královny Gizely. Procházka národním parkem po poloostrově TIHÁNY, na kterém se nachází klášter z 11. st. Odpoledne pobyt v termálních lázních AGARD.

4.den (čt): KESZTHELY - zámek rodiny Festetics, prohlídka muzea kočárů z doby monarchie (největší muzeum kočárů v Evropě). Odpoledne pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY.

5.den (pá): Celodenní pobyt v Siófoku. Fakultativně celodenní výlet do hlavního města Maďarska BUDAPEŠTI - Budínský hrad, Rybářská bašta s krásnou vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu, náměstí Hrdinů. Pro zájemce možnost návštěvy termálních lázní SZECHÉNYI.

6.den (so): Po snídani odjezd, půldenní pobyt v termálních lázních MOSONMAGYARÓVÁR. V pozdních večerních hodinách návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000