crosssearch

Termální lázně Bük, Sárvára maďarská klenotnice Köszeg

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Čekají nás teplé termální vody lázní Bükfürdő a Sárvár, prvotřídní osvěžení a relaxace, městečko Köszeg, \"národní klenotnice\" Maďarska, hrad Jurisicz, ale i dobré víno, maďarská kuchyně, to vše bez nočních přejezdů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Termální lázně Bük, Sárvár
a maďarská "klenotnice" Köszeg

1. den zájezdu Odjezd z ČR v ranních hodinách (Brno cca 06.00 hod.), ostatní dle míst nástupu. Přejezd přes Slovensko do maďarského městečka BÜK, zde nás čekají nejznámější a nejoblíbenější termální lázně Bükfürdo s 32 bazény. Otevřené i kryté termální bazény s léčivou vodou 32˚ až 38˚C, zážitkové lázně, moderní svět saun, plavecké bazény s teplotou 26˚ až 28˚C. Horké prameny mají vysoký obsah železa, hořčíku, vápníku a hydrogenuhličitanů. Návštěva lázní, ubytování ve wellness hotelu s vynikající maďarskou kuchyní, večeře.


2. den zájezdu Po snídani formou bohatých bufetových stolů odjedeme do městečka KÖSZEG - maďarská národní klenotnice, jedno z nejkrásnějších náměstí v Maďarsku - poklad barevných gotických, renesančních a barokních budov - radnice, kostel sv. Jakuba, kostel sv. Jindřicha, brána Hrdinů, procházka k Jurisicsovu hradu, který odolal tureckým útokům. Odpoledne návštěva městečka SÁRVÁR - zámek hraběnky Alžběty Báthoryové (čachtická paní) a návštěva nejmodernějších termálních lázní s prameny o teplotě až 44˚C. Lázeňské centrum je spojené přímo s arboretem bývalého sídla maďarského rodu Nádasdy. Večer návrat na ubytování a večeři.


3. den zájezdu Celodenní koupání a relaxace v termálních lázních Bükfürdo, v podvečerních hodinách odjezd do ČR.

 

Cena zahrnuje

dopravu lux. klim. busem, 2x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 2x polopenzi (snídaně bufet, večeře menu), průvodce

Cena nezahrnuje

vstupné vč. lázní , fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

komplex. pojištění vč. storna zájezdu 90 Kč str. 2 katalogu, Povinný příplatek: nástupní Místo Praha a Poděbrady + 400 Kč

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000