crosssearch

Silvestrovská pohoda v Sárváru

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Silvestr v Sárváru, termální lázně, koupání, relax a wellness, další termály Bük, Mosonmagyaróvár a fakult. i Zalakaros a Kehida

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den Odjezd z Prahy v 6 hod od stanice metra C – Budějovická, křižovatka Budějovická/Vyskočilova, výstup z metra směr ulice Olbrachtova, (další odjezdová místa dle dohody - uveďte prosím v Poznámce: Brno, svozy od 6 osob Hradec Králové a Pardubice), SOPRON, nejkrásnější středověké město v Maďarsku s převládající gotickou a (selskou) barokní architekturou, vnitřní město (Belváros), náměstí Főtér, panoramatická věž (500 Ft), možnost ochutnávky zdejších vín, příjezd do SÁRVÁRU, ubytování v hotelu/penzionu*** a luxusní termální lázně s wellness centrem, večeře.
 

2. den Fakultativně výlet do termálních lázní ZALAKAROS - koupání, pohoda, nebo celodenní pobyt a relaxace v lázních Sárvár.
 

3. den Městečko SÁRVÁR (Blatný Hrad), zdejší hrad rodu Nádasdy patříval čachtické paní - "krvavé hraběnce" Báthoryové, arboretum a koupel v moderních a luxusních termálních lázních s wellness centrem, večer silvestrovská oslava v hotelu, slavnostní večeře, živá čardášová hudba, nebo Silvestr v termálech v plavkách (disco, večeře a kokteil).
 

4. den MOSONMAGYARÓVÁR, historické centrum, termální lázně v zeleni, jedny z 5 nejúčinnějších v Evropě, návrat do Prahy do půlnoci.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 3x ubytování v Sarvaru (2–3lůž. pokoje), 3x polopenzi, průvodce, pojištění CK

Fakultativní příplatek

1lůžk. pokoj 1.200 Kč, fakultativní výlet - Zalakároš (od 20 osob) 300 Kč, komplexní pojištění 120 Kč, silvestrovská večeře a oslava s hudbou a silvestrovkou zábavu v hotelu (rezervace předem) 490 Kč, oslava Silvestra v plavkách v termálech 750 Kč

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000