crosssearch

Silvestrovská Budapešť

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Silvestr v Budapešti jednodenka Přivítejte nový rok 2014 ve skvostné Budapešti! Navštívíte nejznámější budapešťské památky a symboly dechberoucího města jako jsou Budínský vršek, Matyášův chrám, bazilika sv. Štěpána, projdete se ulicí Váci utca a navštívíte zábavní park...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Silvestr v Budapešti  jednodenka

 Přivítejte nový rok 2014 ve skvostné Budapešti! Navštívíte nejznámější budapešťské památky a symboly dechberoucího města jako jsou Budínský vršek, Matyášův chrám, bazilika sv. Štěpána, projdete se ulicí Váci utca a navštívíte zábavní park Vidámpark s atrakcemi. Romantické povahy neodolají večerní projížďce lodí po Dunaji, nebo upřednostníte wellness ve známých termálních lázní Szécsényi.

1. den – v 6.00 odjezd z Brna (dle místa odjezdu), po příjezdu prohlídka Budínského vršku (UNESCO) s hradem, Rybářské bašty, dále uvidíte korunovační kostel zvaný Matyášův chrám, návštěva Gellertova vršku se známou pevností Citadela s nejhezčím výhledem na město, náměstí Hrdinů se sochami, zachovalé středověké uličky a Muzeum zbraní. Z vršku si vychutnáte jedinečný panoramatický pohled na město. Určitě nezapomeňte navštívit také podzemí pod hradním vrškem zvané Labyrint. Na městské tržnici Városcsarnoku ochutnáte maďarské speciality. Projdete se ulicí Váci utca, prohlédnete si baziliku sv. Štěpána. Navečer  možnost vyhlídkové plavby po Dunaji s fantastickým výhledem na panoramata osvícené Budapešti, individuální volno  spojené s oslavami v ulicích Budapešti,které jsou plné slavících lidí, kteří vytváří tu správnou atmosféru pomocí mini trubek a konfetů. Nejlepší silvestrovské pouliční párty se konají na ulici Váci a na promenádách podél Dunaje. Odjezd do ČR v cca 2.00 hod. po silvestrovských oslavách.

 2. den – příjezd do ČR v ranních hodinách

ZMNĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!

Cena zahrnuje: dopravu autobusem s klimatizací a WC, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, doporučené vstupy cca 15.000 HUF

Nástupní místa: Praha, Jihlava, Brno, Břeclav,Bratislava

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000