crosssearch

Silvestr v Budapešti (bez ubytování)

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Přivítejte nový rok 2016 ve skvostné Budapešti! Navštívíte nejznámější budapešťské památky a symboly dechberoucího města jako jsou Budínský vršek, Matyášův chrám, bazilika sv. Štěpána, projdete se ulicí Váci utca a navštívíte zábavní park Vidámpark s atrakcemi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Přivítejte nový rok 2016 ve skvostné Budapešti! Navštívíte nejznámější budapešťské památky a symboly dechberoucího města jako jsou Budínský vršek, Matyášův chrám, bazilika sv. Štěpána, projdete se ulicí Váci utca a navštívíte zábavní park Vidámpark s atrakcemi. Romantické povahy neodolají večerní projížďce lodí po Dunaji, nebo upřednostníte wellness ve známých termálních lázní Szécsényi.

Program zájezdu:

1. den - odjezd v časných ranních hodinách dle nástupního místa, po příjezdu prohlídka Budínského vršku (UNESCO) s hradem, Rybářské bašty, dále uvidíte korunovační kostel zvaný Matyášův chrám, zachovalé středověké uličky a Muzeum zbraní. Z vršku si vychutnáte jedinečný panoramatický pohled na město. Určitě nezapomeňte navštívit také podzemí pod hradním vrškem zvané Labyrint. Na městské tržnici Városcsarnoku ochutnáte maďarské speciality. Projdete se ulicí Váci utca, prohlédnete si baziliku sv. Štěpána. V podvečer přesun do Városligetu, kam obyvatelé Budapeště chodí za oddechem a zábavou, náměstí Hrdinů se sochami, obrazová galerie, Dům krásných umění, hrad Vajdahunyad, budapešťský Práter - Vidámpark s atrakcemi, celoroční cirkus, zoologická zahrada a možnost návštěvy známých termálních lázní Szécsényi - volný program, odjezd do ČR v 2.00 po silvestrovských oslavách.

Minimální počet účastníků:

40. Změna programu vyhrazena.

Poznámka:

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000