crosssearch

Silvestr V Budapešti autobusem

Poznávací zájezdy, Maďarsko

1. den - v 6.00 odjezd z Brna (dle místa odjezdu), po příjezdu prohlídka Budínského vršku (UNESCO) s hradem, Rybářské bašty, dále uvidíte korunovační kostel zvaný Matyášův chrám, zachovalé středověké uličky a Muzeum zbraní. Z vršku si vychutnáte jedinečný panoramatický pohled...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den – v 6.00 odjezd z Brna (dle místa odjezdu), po příjezdu prohlídka Budínského vršku (UNESCO) s hradem, Rybářské bašty, dále uvidíte korunovační kostel zvaný Matyášův chrám, zachovalé středověké uličky a Muzeum zbraní. Z vršku si vychutnáte jedinečný panoramatický pohled na město. Určitě nezapomeňte navštívit také podzemí pod hradním vrškem zvané Labyrint. Na městské tržnici Városcsarnoku ochutnáte maďarské speciality. Projdete se ulicí Váci utca, prohlédnete si baziliku sv. Štěpána. Po procházce následuje odjezd na ubytování a večer možnost vyhlídkové plavby po Dunaji s fantastickým výhledem na panoramata osvícené Budapešti, individuální volno.

2. den – snídaně, návštěva Gellértova vršku se známou pevností Citadela s nejhezčím výhledem na město, přesun do Városligetu, kam obyvatelé Budapeště chodí za oddechem a zábavou, náměstí Hrdinů se sochami, obrazová galerie, Dům krásných umění, hrad Vajdahunyad, budapešťský Práter – Vidámpark s atrakcemi, celoroční cirkus, zoologická zahrada a možnost návštěvy známých termálních lázní Szécsényi. Od 15.00 volný program, odjezd do ČR v 2.00 po silvestrovských oslavách.

3. den – příjezd do ČR v ranních hodinách

Cena zahrnuje: dopravu autobusem s klimatizací a WC, 1 x ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce

Nástupní místa: Praha, Jihlava, Brno, Břeclav,Bratislava

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, doporučené vstupy cca 15.000 HUF(kurz 100 HUF = 8,90 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000