crosssearch

Sárvár, wellness, termály a víno Zadunají

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Pobyt v lázeňském městě Sárvár se zámkem proslulé krvavé hraběnky Báthoryové... možná byla krásná právě proto, že se koupala ve zdejších léčivých pramenech. Co vás čeká? Dvoje termální nej - nejmodernější luxusní lázně a nejúčinnější termální lázně a wellness v Zadunají, dobré...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá):Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. KŐSZEG, městečko ostružin, jedno z nejpůvabnějších náměstí v Maďarsku, gotický kostel sv. Jakuba, barokní kostel sv. Emericha, brána Hrdinů SÁRVÁR (Blatný Hrad), město a zámek hraběnky Alžběty Báthoryové (krvavá hraběnka Čachtická paní), ubytování, fakultativně, luxusní termální lázně s wellness centrem.

2.den (so):Fakultativní výlet k Balatonu: BADACSONY, procházkou nebo terénními vozy do okolních vrchů a vinohradů, slavnost vína – sběr hroznů, ochutnávka pálenky, moštu a kvalitního vína, oběd s výhledy na největší sladkovodní jezero střední Evropy; folklórní představení s pravým čardášem variantně celodenní pobyt v termálech Sárvár a využití saunového světa a wellnesscentra.

3.den (ne):MOSONMAGYARÓVÁR, historické centrum městečka s hradem, termální lázně v zeleni, jedny z nejúčinnějších termálních lázní v Evropě, návrat do Prahy do půlnoci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000